OSRAM DULUX


 

osram 1

Úsporné žárovky OSRAM

OSRAM DULUX- Kompaktní úsporné zářivky od profesionálů. Značková kvalita pro jakékoliv požadavky a uplatnění.

Kompaktní úsporné zářivky OSRAM DULUX představují díky použité nejmodernější technice maximální funkčnost a spolehlivou kvalitu. OSRAM nabízí kompletní sortiment pro každý požadavek využití, jak v profesionálně podnikatelském prostředí, tak i pro náročné privátní uplatnění. Nejrůznější tvary, velikosti, patice a příkony umožňují efektivní energetickou úsporu jako nikdy předtím.

 

osram logo

Přehled výrobků
Značková kvalita OSRAM pro každé použití a pro každou příležitost

Úsporné kompaktní zářivky, OSRAM DULUX se šroubovací paticí snižují náklady na energii oproti klasickým žárovkám o stejném výkonu o 80 % – a to při až dvacetinásobné životnosti. Naše inovativní kompaktní zářivky nejenom zastíní všechny ostatní svojí trvanlivostí a cenovou úsporou, ale vyznačují se i všestranným použitím. Díky rozmanitým tvarům, paticím, velikostem a výkonovým stupňům najdete vhodné světlo do každé místnosti, pro každý způsob použití, pro každou potřebu a náladu.

Kompletní ceník světelných zdrojů Osram si můžete stáhnout ZDE. Na položky v ceníku můžeme vytvořit slevu až 15% v závislosti na množství a druhu požadovaného zboží. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

 

Inteligentní kompaktní zářivky

Více než pouhá úspora, inteligentní zářivky OSRAM DULUX mají mnohostranné schopnosti

Mnohé úsporné zářivky OSRAM DULUX mohou více než jen dosahovat úspor energie. Obzvlášť inteligentní úsporné zářivky firmy OSRAM se vyrábí například v stmívatelném provedení se světelným čidlem nebo pro využití solární energie. Tyto zářivky jsou ideálně vhodné pro zcela speciální využití, jsou ale vhodnou volbou pro konvenční energeticky úsporná použití.


OSRAM DULUX SUPERSTAR

Vstup do třídy produktů pro profesionály

Kompaktní úsporné zářivky OSRAM DULUX SUPERSTAR se svou odolností 500 000** spínacích cyklů  a dlouhou průměrnou životností až 15 000 hodin jsou produkty, již vyhovující profesionálním požadavkům na odolnost vůči častému spínání a životnost.


OSRAM DULUXSTAR

Vysoká kvalita pro každodenní použití

Úsporné kompaktní zářivky OSRAM DULUXSTAR jsou ideálním řešením úspory energie pro každodenní použití. Početné miniaturní verze zajištují, že dokonce i vaše nejmenší zdroje světla se stanou velkými spořiči energie. Nezávisle na velikosti vydrží úsporné kompaktní zářivky DULUXSTAR až 10 let.


OSRAM DULUX – Zářivky s kolíkovou paticí

Zářící vzory ve věci úspor

Kompaktní zářivky s kolíkovou paticí firmy OSRAM jsou podstatně kratší a plošší než obvyklé tyčové zářivky. Na základě tohoto faktu vám poskytují mnoho možností jejich využití v malých elegantních svítidlech, jak v exteriéru, tak i v interiéru. Především jsou zářivky OSRAM zářící příklady, pokud sázíte na životnost a úspornost. Neboť v tomto ohledu si vedou nadprůměrně dobře. A to přispěje nejen vám, ale také k zlepšení stavu životního prostředí.


OSRAM CFL SQUARE

Pro použití s běžnými (konvenčními) předřadníky

OSRAM DULUX CFL SQUARE jsou štíhlé kompaktní zářivky. Čtyřúhelníkový tvar umožňuje rovnoměrné rozdělení světla, přičemž nedochází ke vzniku stínů na obou koncích a vzniku tmavých míst. Zářivky jsou ideálně vhodné pro plochá nástěnná či stropní svítidla.


OSRAM ENDURA

Vysoce výkonná zářivka bez elektrod

Systém ENDURA byl speciálně vyvinut pro oblasti použití, ve kterých je výměna  zářivek velmi nákladná. Sem například patří osvětlení tunelů nebo průmyslových hal.

Extrémně dlouhá životnost systému přesahující 60 000 hodin umožňuje přibližně sedm let fungování, což asi pětkrát převyšuje dobu používání běžných zářivek.

Princip fungování: K výbojům potřebným k vytvoření světla nedochází mezi dvěma elektrodami jako u konvenčních zářivek, nýbrž bez elektrod v uzavřeném „kruhu“ bez začátku a konce. Prostřednictvím dvou feritových cívek je energie dodávána magnetickými poli zvenčí. Proto u žádné části  zářivky nedochází k přílišnému opotřebení. Ojedinělý princip ENDURA tímto způsobem poskytuje množství světla nesrovnatelné s konvenčními zářivkami.

 

osram 2 

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek