Povinné ručení a havarijní pojištění porovnání

Chcete získat nejlevnější povinné ručení na trhu? Pokud ano, poslouží Vám k tomu naše aplikace, která porovnává povinného ručení od různých pojišťoven. Stačí pouze zadat několik základních údajů o Vašem vozidle a po stisknutí tlačítko kalkulace uvidíte porovnání povinného ručení, které je řazeno v přehledných sloupcích tak, aby jste získali okamžitý přehled o cenách a nabídkách 12 pojišťoven. Pokud si vyberete stačí stisknout tlačítko koupit a povinně ručení můžete on-line objednat. 

Pokud si stále nejste jisti porovnáním povinného ručení navštivte sekci POPIS, kde najdete stručný přehled nabízeného produktu vybrané pojišťovny včetně limitů krytí, možných připojištění a asistenčních službách. Pokud se rozhodnete, že chcete povinné ručení uzavřít stačí stisknout tlačítko koupit. Dále vyplníte několik doplňujících údajů o vás a pojišťovaném vozidle potřebných k uzavření pojistné smlouvy a na konci potvrdíte objednávku. Obratem obdržíte na Vámi zadanou emailovou adresu veškeré potřebné dokumenty (dočasná zelená karta a pojistné smlouvy). Dočasná zelená karta slouží jako plnohodnotný doklad o pojištění vozidla a můžete ji také použít například k přihlášení na MÚ. Do 2 pracovních dnů od nás poštou obdržíte pojistné dokumenty včetně originálu zelené karty. 

Proč využívat porovnání povinného ručení? 

Čas jsou peníze a to, že nemusíte oslovovat jednotlivé pojišťovny se žádostmi o nabídky vám drahocenný čas samozřejmě ušetří. Rovněž není ani zanedbatelná úspora finančních prostředků při správném výběru pojišťovny. V našem porovnání povinného ručení si z přehledného grafického znázornění ihned můžete vybrat včetně výběru z možných zobrazených připojištění. Přehledné sloupce pro ceny povinného ručení a následný popis vám zjednoduší výběr a vy sami se rozhodnete pro nejvýhodnější nabídku. V grafu názorně vidíte rozdíl mezi základními cenami pojistného, který může být i několik tisíc korun ročně. Nezanedbatelná je rovněž až 50% internetová sleva pro sjednaní online na našich stránkách.

Vstup do aplikace pro porovnání pojištění


 pojisteni

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek