Střešní nosič - příčník

 

top

Střešní nosič - příčník


Příčníky jsou speciální střešní nosiče, které jsou určeny konkrétně k připevnění na originál podélné nosiče (hagusy) na autě.

Podélné nosiče jsou obvykle montovány přímo ve výrobě převážně u modelů Combi nebo hatchback. Aby bylo možné na těchto originál nosičích odvézt náklad potřebujete nezbytně střešní nosič příčník. Tento příčný nosič se upevní na originál podélníky a uzamkne (ve většině případů). Na tento příčný nosič můžete připevnit další držáky jako například držák na kola, na lyže, střešní box, nebo jakýkoliv jiný náklad.


Příčné nosiče dodáváme v několika cenových a kvalitativních kategoriích. Můžete sy vybrat z těchto skupin.


Druhy příčníků:

1. Příčný nosník - zamykací - kovové tyče

22029Základní model příčníků pro vozidla s podélnými nosiči. Tento model je opatřen kovovými tyčemi, které jsou potažené plastem. Poměrně levný model, kovové tyče mohou začít časem korodovat. Nevýhodou je poměrně zdlouhavé prvotní sestavení nosiče. Sada obsahuje 2 kusy příčníků, délka 120 cm. Příčníky jsou uzamykatelné. Výrobek je shodný s typem schváleným MD ČR. ATEST 8SD 1380.

 


2. Příčný nosník - zamykací - hliníkové tyče (LUX provedení)

220296Příčné střešní nosníky pro vozidla s podélnými nosiči (hagusy). Oválný profil nosiče je vyroben z hliníku. Masivní uzamykatelné patky umožňují jednoduchou montáž příčníku pomocí přiloženého imbus klíče. Sada obsahuje 2 kusy příčníků. Vyrábí se ve dvou délkách 120, nebo 135cm. Nosnost max. 90 kg. Profil nosiče 48 x 30 mm (ovál). Nosič  je uzamykatelný    a obsahuje 2x klíč. Použitý materiál: hliník (aluminum), plast. Pro vozy s roztečí podélných nosičů max 112 cm, respektive 127cm. Pro max. průřez podélného nosiče vozidla (š x v) 45 x 74 mm.

 

 


Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek