Aktuality v E-shopu

Autokosmetika TOP GEAR (25.03.2014)

Dokonalá péče o vzhled auta vyžaduje nejen odhodlání a snahu ale i vybavení kvalitní autokosmetikou. Ta Vám může práci výrazně usnadnit a pomocí kvalitních čistících prostředků bude mít Vaše práce lepší výsledný efekt. Do segmentu autokosmetiky vstupuje i tým světoznámé televizní relace TopGear a chybět nemůže ani Stig.

JEREMY CLARKSON, RICHARD HAMMOND, JAMES MAY A STIG přijíždějí poprvé do České republiky se svojí live show, kterou premiérově představí v pražské O2 areně 28. června od 15:00 a 19:30 hodin.

top gear 1

Při této příležitosti Vám přinášíme novinku, při které by měl zpozornět každý fanoušek motoristického pořadu TopGear, kterému zároveň záleží na bezvadném stavu svého auta. Motoristický pořad TopGear si svým zajímavým zpracováním a spoustou netradičních testů našel po celém světě množství příznivců. Nyní pod touto značkou uvádí společnost Autostyle celou řadu kvalitních čisticích prostředků, které uspokojí i ty nejnáročnější.

AUTOKOSMETIKA TopGear CAR CARE

Autokosmetika TopGear Car Care představuje kompletní řadu produktů pro péči o auto. Absolutní novinkou v nabídce je řada čisticích prostředků TopGear Car Care, která byla vyvinuta ve spolupráci se světovými odborníky a týmem TopGear. V rámci ní si můžete pořídit vše pro dokonalé vyčištění interiéru i exteriéru vašeho auta. V nabídce najdete autošampon s voskem, leštící sprej, odstraňovač hmyzu a čistící prostředky na okna. Chybět v této kolekci nesmí ani pH neutrální čistič disků.

K tomu si z edice autokosmetiky TopGear můžete dopřát i kvalitní mikrovláknové utěrky a houby pro dokonalé vyčištění jednotlivých částí Vašeho auta. V rámci této edice jsou k dispozici i čisticí prostředky pro interiér, které se nanášejí pomocí spreje. Pokud se pravidelně věnujete čištění auta, kompletní sortiment autokosmetiky TopGear by ve Vaší garáži určitě neměl chybět !

Nizozemská společnost Autostyle patří mezi přední evropské dodavatele autopříslušenství a doplňků. Jejich široká nabídka je určena nejen jednotlivcům ale i motoristickým profesionálům, pro které je údržba vozidel zdrojem obživy.

Hlavní výhody autokosmetiky TopGear od Autostyle:
- Kvalitní čisticí prostředky vyvinuté ve spolupráci s týmem TopGear
- Kompletní sortiment pro čištění interiéru i exteriéru auta
- Dlouhotrvající efekt
- Usnadní čištění a leštění

 

Autokosmetika TOP GEAR

 

Autokosmetika TOP GEAR

 

Autokosmetika TOP GEAR

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek