Aktuality v E-shopu

Balík do Balíkovny (22.02.2018)

Připravili jsme pro vás novou službu Balík do Balíkovny. Jedná se o cenově dostupnější řešení pro zásilky do 20 kg. Cena za zaslání balíku do Balíkovny je 69,-Kč.

Na 120 poštách a depech byla zřízena speciální výdejní místa označená jako Balíkovna s možností zrychleného odbavení a garancí platby kartou. Nemusíte předkládat průkaz totožnosti, stačí uvést jméno adresáta a kód pro vyzvednutí. Navíc je možné vyzvednutí balíku třetí osobou. Díky mobilní nebo webové aplikaci Pošta online vždy víte, kde se balík nachází.

V našem e-shopu si v pokladně vyberete možnost "Česká pošta - Balík do balíkovny" a následně zadáte PSČ nebo název obce kam chcete zásilku doručit. Bohužel Balíkovny se prozatím nacházejí pouze ve větších městech.

 

Jaké výhody má Balík Do balíkovny

Rychlá obsluha
Pro vyzvednutí Balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Rychlé vydání balíku je vždy naší prioritou.

Jednoduché vyzvednutí
Stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba.

Garantovaná platba kartou
Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou.

Uložení zásilky až na 15 dní
Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

 

balikovna

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek