Aktuality v E-shopu

Blaupunkt autorádia a repro (20.09.2012)

Další novinkou v sortimentu našeho shopu, jsou autorádia, reproduktory a handsfree sady značky Blaupunkt. Blaupunkt je německá firma, která se zabývá výrobou autorádií a reproduktorů již od roku 1932. V tomto roce vyrobil Blaupunkt vůbec první autorádio na světě. Blaupunkt od počátku spadal pod společnost Robert Bosch GmbH.

Blaupunkt autorádia a repro


Současná autorádia Blaupunkt se rozlišují na autorádia s CD, autorádia pro SD a autorádia s bluetooth. Bez výjimky jsou všechny modely schopné přehrávat soubory ve formátu mp3. Modely s technologií bluetooth nebo modely s možností o doplnění o tento prvek mohou fungovat také jako handsfree.
V závislosti na typu jsou rádia vybavena moderními funkcemi jako RDS, slotem pro SD kartu, rozhraním USB, LCD displejem s výběrem barvy až z několika tisíc odstínů. Standardní výkon bývá 4x 40 - 50W. Blaupunkt své modely označuje podle světových měst.

O kvalitě produktů Blaunpunkt svědčí i to, že kromě standardních modelů vyrábí také OEM produkty, které se následně montují do automobilů jako originální rádia jednotlivých automobilek. Takto dodává rádia pro značky Audi, Volkswagen, BMW, Porsche a další. V nabídce jsou také autorádia s GPS navigací.

Zajímat vás budou jistě i ceny, prohlédněte si sami nabídku shopu, určitě Vás překvapí. Snažili jsem se pro Vás na všechny výrobky Blaupunkt zajistit nejlepší cenu na trhu. Autorádia Blaupunkt můžete zakoupit již od ceny 1475,-kč a reproduktory od 396,-kč.


 

Sortiment značky Blaupunkt naleznete v našem shopu ZDEBlaupunkt autorádia a repro

 

Blaupunkt autorádia a repro

 

Blaupunkt autorádia a repro

 

Blaupunkt autorádia a repro

 

Blaupunkt autorádia a repro

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek