Aktuality v E-shopu

Chrom Design (30.04.2004)


loga/logorevoPo delší odmlce přinášíme opět novinku v sortimentu. Jedná se o chromové doplňky exteriéru vozu od firmy IDFR. Máme pro Vás na skladě kompletní sortiment této značky, která se převážně specializuje na vozy Německé provenience.

V nabídce naleznete exklusivní chromové díly pro vozy Audi, BMW, Mercedes, VW . Nemalá část výroby byla věnována také vozům Opel, Peugeot, Renault, Seat, Mitsubishi, Fiat a Citroen.

Všechny produkty se vyznačují nadprůměrnou kvalitou a setinovou přesností. Jsou vyrobeny z ABS plastu a povrch je galvanicky chromován. Nejedná se o žádný nástřik ani imitaci chromu, je zde použito speciální technologie galvanického pokovení. Z tohoto důvodu nehrozí žádné loupání chromu ani jakákoliv oxidace.

V nabídce naleznete rámečky předních a zadních světlometů, bočních blinkrů a mlhovek, kryty na kliky a na zrcátka a spoustu dalších doplňků. Skvělý výsledný efekt je dosažen na nových vozech Mercedes, kde se chrom opravdu skvěle vyjímá.

Všechny tyto výrobky se navíc vyznačují velice snadnou montáží pomocí oboustranné samolepící pásky. Na všechny díly se vztahuje plná záruka 24měsíců od data prodeje.

 

Kompletní sortiment naleznete ZDE


POZOR SPECIÁLNÍ SLEVA

50%

 

obrazky/idfr_akt_001

obrazky/idfr_akt_002

obrazky/idfr_akt_003

obrazky/idfr_akt_004

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek