Aktuality v E-shopu

Dětská autosedačka může zachránit život. (11.02.2003)


          Možná tímto trochu odbočíme od hlavního programu naší firmy, ale i v tuningu jsou jistá pravidla bezpečnosti a pro děti to platí tím spíše. Je to hrozné, ale i dnes je v autě jen jedna třetina dětí dobře zajištěna. Může za to neznalost a podceňování ochranného účinku moderních zádržných systémů. Rozhodli jsme se tedy tímto článkem a následnou nabídkou připomenout, že zdraví a zvláště Vašich dětí je to nejcennější. Podle průzkumů světových agentur bylo zjištěno, že děti bez bezpečnostní sedačky jsou ve voze vystaveny až 7x většímu riziku zranění při nehodě.

         Proto jsme pro Vás připravili špičkové autosedačky renomované německé firmy Sicartex GmbH. Jedná se, v duchu naší tradice o zboží té nejvyšší kvality, které je doporučováno a prodáváno i výrobci automobilů světových značek jako je Renault, Peugeot nebo Opel.

Autosedačka Kiddy Reboard 2000

        Dětská autosedačka Kiddy Reboard 2000 je určena dětem od narození do 36 kg (tj. cca 12 let). Její hlavní předností je univerzálnost a možnost přepravovat dítě i proti směru jízdy až do 18 kg jeho hmotnosti. Výzkum dopravních nehod prokázal, že orientací sedačky proti směru jízdy se výrazně snižuje riziko zranění dítěte. Sedačka je polohovací, s mikro plyšovým potahem a je homologovaná dle ECE 44/3 pro skupiny 0, 0+,1,2,3.

Autosedačka Kiddy Life

 Že Vaše dítě roste den ode dne, nevadí,autosedačka roste s ním.

        Tato autosedačka doslova roste s Vaším dítětem a přitom splňuje všechny jeho požadavky a potřeby mezi 9 měsícem a 12 rokem a to vše při maximální bezpečnosti a pohodlí Vašeho "drobka". Sedačka Kiddy Live navíc získala v posledním bariérovém testu AutoBildu nejlepší hodnocení. Tímto druhem sedačky se oklikou dostaneme také zpět k tuningu, jelikož se dá objednat i v provedení imitace kůže. Jedná se opravdu o mimořádnou sedačku, která splňuje i ty nejvyšší nároky všech maximalistů a estétů. Výčet unikátních vlastností tohoto systému je daleko širší, ale posuďte alespoň ty nejdůležitější: +++ nejnovější bezpečnostní technika +++ boční chrániče hlavy a hrudníku +++ ergonomický tvar s nastavitelnými elementy +++ pohodlná poloha na spaní +++ prací potah +++ nízká hmotnost +++ výhodný poměr mezi cenou a užitkem +++

Kompletní sortiment dětských autosedaček Kiddy můžete zakoupit zde

 

obrazky/life_stuetz03_engobrazky/life_verstell_gr1obrazky/life_verstell_gr2

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek