Aktuality v E-shopu

Exklusivní interiér od Prewoodec (03.03.2003)


loga/logoprewautualitaMáme pro Vás opět další novinku, tentokrát se jedná o odlišení Vašeho interiéru od "šedo/černého" průměru. Připravili jsme zde kompletní nabídku německé firmy Herbert Richter, která již řadu let vyrábí interiérové dekory do všech vozidel. Tento výrobce nabízí pod obchodním jménem Prewoodec celou řadu různých barevných variací od 5 druhů dřeva přes hliník a carbon až k cca 10 druhům barevných dekorů. Jedná se o velice kvalitní samolepící fólii zalitou do pryskyřice, která dokáže dokonale prosvětlit a zvýraznit interiér Vašeho vozu. Firma Richter dokázala během dlouholetého vývoje vybrousit kvalitu svých výrobků až k dokonalosti ať už se týká zpracování a nebo věrnosti napodobení opravdového dřeva. O kvalitě zpracování svědčí i to, že tyto dekory jsou dodávány do prvovýroby na celou řadu evropských i amerických značek automobilů. 

Ještě pár slov k montáži:

         Samotná montáž dekoru je velice jednoduchá, ale je třeba dodržet jisté postupy, aby byla zaručena kvalita. Doporučujeme po rozbalení dekoru opticky zkontrolovat umístění jednotlivých dílů, je možné, že některé části dekoru jsou podobné a po nalepení už je pozdě měnit umístění. Dalším krokem je důkladné odmaštění palubní desky, která je často naimpregnovaná různými cocpit spreji na olejové bázi, jež snižují přilnavost samolepící fólie. Na odmaštění doporučujeme používat prostředky s obsahem lihu. Vzhledem k tomu, že různé plasty mají různou odezvu na tyto lihové čističe, nejdříve je vyzkoušejte na části palubní desky, která není přímo na očích. Po dokonalém odmaštění použijte horkovzdušnou pistoli nebo fén na zahřátí dílů palubní desky i dekoru. Pozor zahřát stačí opravdu mírně, aby se aktivovalo lepidlo na dekoru. Poslední fází je samotné umístění dekoru na palubní desku. Doporučujeme lepit od kraje dílu a postupně přitlačovat až ke konci. Tím je celá montáž dokončena a Váš interiér změní kabát k nepoznání.

         Vzhledem k tomu, že se jedná o tisíce různých variant dekorů prosíme o trpělivost při objednání tohoto zboží. Na základě Vaší objednávky se konkrétní dekor pro Vaše vozidlo teprve zadává do výroby a tím se bohužel prodlužuje dodací lhůta na cca 3 týdny.

         V našem e-shopu naleznete dekory na Všechny dosud vyráběné značky vozů u kterých je ilustrační fotografie. Náhled na dekor na konkrétním vozidle naleznete zde. Pokud se Vám zrovna nelíbí dřevo nezoufejte. Objednejte dekor tak jak jej vidíte v shopu a v pokladně až budete vypisovat svoji adresu napište do rubriky poznámka barvu dekoru kterou chcete objednat. Pokud možno zadejte i číselný kód, který vidíte u vzorků vyráběných dekorů. např: žlutá 86, modrá 90 nebo kořenice 96.Seznam vyráběných dekorů každým týdnem roste o nové vozy, takže pokud náhodou nenaleznete svoje auto v seznamu, napište, zjistíme Vám jestli se dekor chystá do výroby.

Veškerý sortiment dekorů můžete zakoupit zde

Zde jsou vzorky jednotlivých odstínů dekorů:

obrazky/vzorkovníkprew

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek