Aktuality v E-shopu

H&R - specialista na podvozky (11.04.2003)


obrazky/logohraktualitaMinule jsme Vám představili celou řadu sportovních pružin od firmy Enzo a přesně jak jsem předpokládali vynořila se obrovská řada dotazů na celé podvozky, podložky pod kola a ostatní doplňky k podvozkům. Tímto tedy doplňujeme naši nabídku o špičkové výrobky jednoho z největších světových výrobců sportovních tlumičů a podložek Německé firmy HR. Tyto výrobky jsou prvotřídní jak kvalitou tak designem a opracováním, svědčí o tom i to, že výrobky HR jsou montovány v prvovýrobě např. do vozů Porsche GT2 a GT3. Naše nabídka obsahuje :

 

 obrazky/hintergrund1    obrazky/hintergrund2                 

Sportovní výškově nastavitelné tlumiče- cca 250 druhů tlumičů včetně pružin na všechny vozy. Podvozky mají po obvodě těla tlumiče závit a matice kterými se dá plynule regulovat výška tlumičů řádově o 4-5cm.

Sportovní tlumiče- omezená nabídka cca 60druhů tlumičů, které jsou sice levnější než ty stavitelné, ale není zde možnost regulace výšky. Tento parametr je pevně nastaven na ideální hodnotu od výrobce,snížení cca 3-6cm. Sada samozřejmě obsahuje i pružiny.

Sportovní pružiny- kompletní nejširší nabídka na trhu cca 800 druhů pružin na všechny vozy, různé barvy i snížení.

Sportovní podložky pod kola- opět špičková kvalita na pravém místě. Nabídka obsahuje na 2200 druhů podložek na všechny vozy, různé šířky 5,10,15,20,25 a 30 mm. Podložky jsou vyráběny z vysoce kvalitní slitiny duralu a hliníku, kterou si firma HR nechala speciálně vyvinout pro tento účel. Podložky jsou dodávány ve čtyřech typově odlišných provedeních:

Model DR- nejlevnější verze, jedná se o provedení, které se montuje na náboj kola pomocí dlouhých šroubů. Prodloužené šrouby nejsou součástí dodávky.

shop/ico/podlozkydr

Model DRS- provedení pro vozy, které mají kola uchycena maticemi na šteftech. Tato sada obsahuje dlouhé štefty které zaměníte za stávající a montáž se dokončí pomocí originál matic.

shop/ico/podlozkydrs

Model DRM- luxusní provedení určeno i pro velkou zátěž a závody. Určeno pro vozy s originál maticemi. Podložka se nasadí na náboj kola a pomocí přiložených matic se dotáhne k náboji, podložka obsahuje už vlisované štefty, na které se po nasazení kola našroubují originál matice.

shop/ico/podlozkydrm

Model DRA- luxusní provedení určeno i pro velkou zátěž a závody. Určeno pro vozy s originál šrouby,aby se vyloučila možnost ustřižení dlouhého šroubu při velkých zátěžích. Podložka se nasadí na náboj kola a pomocí přiložených šroubů se přitáhne k náboji, samotná montáž kola se provede pomocí originál šroubů, kterými se kolo přišroubuje přímo do podložky.

shop/ico/podlozkydra

Dodací lhůta u výrobků HR je cca 14dní až 3týdny.

Kompletní nabídku firmy HR naleznete zde

 

obrazky/collage-startseite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek