Aktuality v E-shopu

I škodovky chtějí dýchat (18.02.2003)


loga/logoaktgreens120Po delší době se nám podařilo společně s naším francouzským partnerem, výrobcem filtrů GREEN, vyvinout nový filtr pro majitele nestárnoucích evergreenů českých silnic, Škodovek řady 105, 120, 130. Jedná se o klasický kónusový filtr, jak jej známe ze všech tuningových vozidel, který je nižší, tak aby se vešel na karburátor a zároveň bylo možné zavřít kapotu.

 Někteří z Vás si možná řeknou, jestli má vůbec smysl tento filtr na Škodovku montovat a když, tak co tím získáte. Odpověď je jednoduchá, v prvé řadě můžete ocenit příjemný sportovní zvuk, který se začne jako mávnutím kouzelného proutku linout z útrob Vašeho motoru. Dalším ještě důležitějším aspektem je náležité zvýšení výkonu a kroutícího momentu vašeho agregátu, které na silnici postrčí Vaše vozidlo o pár metrů vpřed oproti nevyladěným soupeřům. Také nesmíme zapomenout na ekonomickou stránku, neboť cena za tento filtr byla nastavena tak, aby se žádná peněženka příliš "neprohnula". Když uvážíme, že tento filtr Vaše auto stoprocentně přežije, sami si jistě spočítáte, že se jedná o slušnou investici. Navíc po znečištění stačí filtr GREEN demontovat a pomocí čistící sady jednoduše vyprat.

Dokonce i samotná montáž filtru je u škodovky velice jednoduchá. Posuďte sami:

Nejdříve demontujeme modrý plechový box ve kterém je umístěn originální papírový filtr. Dalším krokem je už samotná montáž filtru, který nasadíme přímo na karburátor a dotáhneme na zvýšenou přírubu pomocí přiložené eska pásky. Tím je celá montáž dokončena a vy se můžete pyšnit novým efektním a funkčním doplňkem Vašeho vozu.

Green filtr pro škodovky můžete zakoupit zde

Celý sortiment filtrů Green naleznete zde

obrazky/s120green

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek