Aktuality v E-shopu

Kukadla jako zrcadla (14.03.2003)


obrazky/lampaaktualitaZdravíme všechny tunery, po týdenní odmlce máme pro Vás opět velmi zajímavou novinku. V poslední době se roztrhl pytel s různými druhy světlometů, ať už v chromových, kouřových nebo různých dalších barevných variacích. Nesmíme také zapomenout na variace cenové, které nejčastěji rozhodují o nákupu. A o tomto přesně naše nová nabídka je. Podařilo se nám zajistit ucelenou řadu tuningových světlometu, která čítá cca 160 druhů lamp na všechny možné typy vozů. Naleznete zde světlomety od Alfy, přes nové lampy na Škodu Fabii a Octavii až po VW ve všech možných variantách. Asi Vám okamžitě vytane na mysli otázka: " kolik mě ta legrace zase bude stát". Samozřejmě nic není zadarmo, ale ve srovnání s konkurencí se nám ceny zdají být velice příjemné. Nakonec posuďte sami, cena 2475,- kč za pár světlometů na VW GOLF II určitě není mnoho.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velice širokou škálu lamp, mějte prosím trpělivost při objednávkách, zatím nám trvá cca 3týdny nežli dovezeme žádaný výrobek z Něměcka.

Kompletní sortiment tuningových lamp naleznete zde

obrazky/obrlampyaktual

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek