Aktuality v E-shopu

Nákupní dárkové poukazy (11.12.2006)

Nákupní dárkové poukazyVánoce jsou přede dveřmi a Vy nevíte, co dát svým blízkým? Co takhle naše dárkové poukázky v hodnotách 500 a 1000 Kč na nákup autodoplňků a tuning sortimentu přes náš internetový obchod, nebo v prodejně: D+M Autodoplňky, Palackého třída 164, Brno?

Určitě i Vám se stalo, že jste nevěděli co darovat své sestře, bratrovi, tatínkovi, mamince, jednoduše někomu z rodiny, kamarádům a všem známým, které zajímá tuning a chtějí si něco z této oblasti koupit? Stěžují si vám, že na to momentálně nemají peníze? Pomozte jim!!! Je pravda, že peníze „na ruku“ se na Vánoce pod stromeček až tak moc nehodí ale co takhle darovat finanční poukázky v hodnotě, za kterou by si mohli koupit dáreček podle svých představ?

Nemusíte se jich ani ptát, co konkrétně si přejí „pod stromeček“, stačí si od nich zjistit, v jaké hodnotě by si přáli doplňky a poukázky v hodnotě 500 nebo 1000 Kč Vám zašleme na požadovanou sumu formou dobírky.

Tyto poukázky jsou platné i příští rok, takže se nemusíte bát, že do konce tohoto roku propadnou.

Dárkové poukázky můžete brát jako jednu z možností, která se hodí pro všechny, kterým chcete udělat radost a možná splnit jejich sen.

Máme pro Vás, respektive pro obdarované z Vaší strany, připraveny tyto poukázky na nákup zboží v prodejně D+M Autodoplňky v Brně, nebo na serveru Autodoplnky.cz.

 

Nákupní dárkové poukazy


Nákupní dárkové poukazy


Můžete to brát jako šek, který pomůže vašim obdarovaným při nákupu bez toho, aby měli při sobě hotovost, kreditní kartu apod.

Tyto poukazy naleznete v našem shopu ZDE

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek