Aktuality v E-shopu

Nosiče na kola Atera (01.06.2015)

Atera je předním německým výrobcem střešních nosičů pro automobilky do prvovýroby. Firma Atera používá při výrobě pouze vysoce kvalitní materiály a nadstandardní je i preciznost dílenského zpracování. Každý, kdo přepravuje něco tak objemného a mnohdy i cenného jako jsou jízdní kola, si je vědom, že kvalita nosiče je velmi důležitá a jakýkoliv nedostatek by se v kritické situaci snadno mohl stát osudným. Platí to zvláště u nosičů na kola, kde jsou obrovské kvalitativní rozdíly mezi různými výrobci.

Nosiče na kola Atera jsou dostupné pro každého. Přesto, že vyrábí Atera kvalitní nosiče, jsou k dostání za rozumnou cenu. S Aterou se na silnicích nejčastěji setkáte ve formě tzv. originálního příslušenství, to znamená s logy daných automobilek, pro které je Atera vyrábí. Nyní ale nemusíte platit za značku automobilce, zboží je stejné, jen nese logo skutečného výrobce.

Bez kompromisů, výrobky Atera průběžně vyhrávají v nejrůznějších spotřebitelských a motoristických testech, např. ADAC. Spolehlivost a dlouhá životnost jde samozřejmě ruku v ruce s kvalitou. Záruka 3 roky je standardní základní záruka od Atery.

Nosiče Atera jsou dodávány zkompletované, nikoli ve formě stavebnice. Jen je nasadíte na střechu nebo tažné zařízení, zajistíte a můžete vyrazit na cestu.

V neposlední řadě Atera neustále věnuje pozornost vývoji a modernizaci svých produktů. Jako ideální příklad lze uvést nosiče kol na tažné zařízení Atera Strada DL, jejichž systém odklápění kol na nosiči od auta pro snadné otevření kufru, nemá u ostatních nosičů na tažné zařízení konkurenci.


 

Nosiče na kola Atera

 

 

Nosiče na kola Atera

 

 

Nosiče na kola Atera

 

 

Nosiče na kola Atera

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek