Aktuality v E-shopu

Nové hledání na Autodoplňky.cz (17.02.2012)

Již delší dobu jsme si byli vědomi, že v některých případech je dost složité v našem shopu vyhledat položky, které potřebujete. Vzhledem k rozsahu sortimentu (cca 180 000 položek), různorodosti a nutnosti hledání dle typu vozu bylo opravdu někdy problematické seřadit zboží tak, aby jej každý bez problémů a v krátkém čase dohledal.

vyhledavani Autodoplnky.cz

Z tohoto důvodu jsme investovali nemalé prostředky a spoustu času do vývoje nového způsobu vyhledávání zboží v našem shopu. Během posledních dvou měsíců jsme naimplementovali, zprovoznili a hlavně dopilovali nový modul hledání Search+. V horní časti našeho webu na každé stránce nyní naleznete vyhledávací pole, které Vám, jak doufáme, usnadní vyhledání zboží v našem shopu. Tento nový modul vyhledává v názvu položky, v modelu vozu, v kategoriích zboží a v kódu zboží. Po napsání výrazu do vyhledávacího pole systém prohledá celou databázi a zobrazí výsledky. Na prvním místě se zobrazí kategorie ve kterých se požadované zboží nachází a na druhém místě je výpis prvních deseti nalezených produktů. Po kliknutí na "načíst další" se načtou další položky, případně při kliku na "zobrazit vše" se Vám zobrazí všechny detaily položek, které odpovídají hledanému výrazu. 


V případě, že vyhledávací modul nic nedohledá, nebo nenajde to co potřebujete, zkuste použít podobný výraz (např. spray=sprej, koberec=rohož atd.). Pro zpřesnění výsledku můžete použít i slovní spojení (např. vana mondeo, koberce fabia).

Věříme, že Vám naše nové vyhledávaní zpříjemní používání našeho shopu a ušetří čas při hledání v našem širokém sortimentu. Pokud i tak nenajdete zboží, které potřebujete pro Váš vůz, dílnu, garáž nebo zahradu, kontaktujte nás prosím na shop@autodoplnky.cz, rádi Vám pomůžeme.


Děkujeme že používáte náš obchod a přejeme mnoho kilometrů bez nehody.


Váš tým Autodoplňky.cz

 

 vyhledavani Autodoplnky.cz

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek