Aktuality v E-shopu

Novinky KW Automotive 2013 (25.01.2013)

Firma KW Automotive, známý německý výrobce sportovních podvozků a příslušenství, připravila pro rok 2013 několik novinek a také zásadních změn v sortimentu.

Co se týká změn v sortimentu, firma KW se rozhodla, že se nadále bude soustředit pouze na vývoj těch nekvalitnějších a technologicky nejnáročnějších aplikací a jednodušší a levnější produkty (jako např. sportovní pružiny, levné podvozky a tlumiče) se budou prodávat již jen pod jejich druhou značkou Weitec. Nově to bude Weitec - Made by KW. Kvalita samozřejmě zůstává zachována.

kw automotive logo

Z novinek nám firma KW pro tento rok připravila rozsáhlé rozšíření podvozků řady HLS (Hydraulic Lift System). Jedná se o sofistikovaný systém změny světlé výšky vozidla, založený na vzduchové hydraulice. Stisknutím jediného tlačítka si tak majitel v případě překážky na cestě může zdvihnout auto o 30 až 45 mm. Díky tomuto systému je průjezd nerovnostmi na silnicích bezproblémovou záležitostí.

 

kw hls4 variant3

Další novinka KW DLC je řídící jednotka, která se osadí do elektroinstalace vozu, tato pak umožňuje u vozů, které jsou vybaveny originálním vzduchovým pérováním nastavit snížení vozu bez jakýchkoliv dalších úprav. U model DLC W-LAN je navíc možné snížení ovládat na dálku např. pomocí iPhone. 

 

kw dlc wlan

Poslední novinkou v sortimentu je KW DDC - Jedinečnost ve stisknutí tlačítka

KW DDC umožňuje individuální snížení a tři různá nastavení tuhosti tlumiče tím nejjednodušším způsobem. Pouhým stisknutím tlačítka snadno přizpůsobíte svůj vůz aktuálnímu stavu vozovky. Je možné si vybrat mezi základním nastavením pro každodenní sportovní jízdu na běžných silnicích, komfortním pro silniční nerovné povrchy a extra sportovním nastavením pro maximálně dynamickou jízdu na dobře udržovaných silnicích a závodních tratích.

Různá nastavení tlumičů jsou řízena elektronicky pomocí proporcionálního ventilu, který reguluje průtok oleje v tlumiči v řádech milisekund.

KW DDC podvozek je k dispozici i jako "Plug & Play" řešení pro vozy VW se sériovou elektronickou kontrolou tlumení.

Řidič si může pouhým stisknutím tlačítka zvolit mezi 3 režimy jízdy: "Comfort" při špatném stavu vozovky nebo jen tak pro relax jízdu, "Sport" pro každodenní sportovní použití jako nejlepší kompromis mezi výkonem a jízdním komfortem a "Sport+" pro co nejsportovnější ovládání a zpětnou reakci.


Podvozek KW DDC "Plug & Play"

Plug & Play KW DDC byl vyvinut pro modely VW, které mají již sériově elektronickou kontrolu tlumení (VW DCC). Sériové tlumiče tak mohou být snadno nahrazeny KW DDC podvozkem. Stávající řídící jednotka a vnitřní přepínač, který byl nainstalován pro řízení tlumičů, zůstává zachován. Je to poprvé, co v sobě KW DDC podvozek spojuje výhody výškově stavitelného podvozku s komfortem sériového tlumení. Stiskem tlačítka může řidič volit mezi Comfort-, Normal a Sport-režimem. KW podvozek také umožňuje individuální nastavení výšky v rozsahu TÜV testovaného snížení.

 

kw ddc plug play

KW DDC podvozek  - "DDC ECU"

KW DDC (Dynamic Damping Control) podvozek s DDC ECU (Electronic Control Unit) umožňuje individuální snížení a elektronicky nastavitelnou tuhost tlumičů.
Balení obsahuje: KW inox-line podvozek s elektronicky řízenými tlumiči a vysoce výkonnou řídicí jednotkou, auto specifický kabelových set s ovládacím spínačem a podrobný manuál pro snadnou instalaci.

KW DDC umožňuje tři specificky vyvinutá nastavení tlumičů. Stiskem jediného tlačítka může řidič volit mezi sportovním základním nastavením, velmi sportovním a výkonnostně orientovaným Sport + nastavením a režimem Comfort pro povrch vozovky s nerovným povrchem. KW podvozek také umožňuje individuální nastavení výšky v rozsahu TÜV testovaného snížení.

 

kw ddc ecu

KW "DDC APP" (pouze pro DDC ECU)

Volitelná aplikace pro KW DDC ECU, která umožňuje nastavovat hodnotu tlumení přes iPhone, iPod nebo iPad. S DDC APP aplikací si můžete snadno naprogramovat a uložit až pět vlastních nastavení. Ta pak můžete sdílet se svými přáteli.
Přes iPhone můžete měnit nastavení tlumiče z 0% (maximální Comfort) až na 100% (nejtužší Sport +), a to i oddělené pro přední a zadní nápravu. Uložené nastavení je odesláno v řádech milisekund do jednotlivých tlumičů.
Pro komunikaci mezi iPhonem a KW DDC řídící jednotkou, je třeba KW DDC W-LAN modul.

KW DDC APP je k dispozici zdarma v App Store.


Kompletní sortiment KW Automotive za nové super ceny naleznete v našem shopu ZDE:


 

 

kw automotive 01

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek