Aktuality v E-shopu

Novinky Rieger Tuning 2005 (25.01.2005)

aktuality_shop/00_rok_2005/25_01_2005_rieger/logo_rieger_01Novinky Rieger Tuning 2005

Máme tu pro Vás opět něco nového, tentokrát se jedná o nové spoilery, nárazníky, mračítka a výdechy z produkce věhlasné německé firmy Rieger Tuning. Do e-shopu jsme doplnili více jak 700 nových spoilerů od tohoto slavného úpravce. Většina těchto výrobků je viditelná v novém katalogu, který se dostal do oběhu cca před měsícem. Mimo spoilerů jsme do nabídky také zahrnuli nové sportovní  nerezové masky a carbonové kryty motorů.

Firma RIEGER TUNING sídlí v městečku Eggenfelden, východně od Mnichova směrem na Passau v německém Bavorsku. Byla založena v roce 1987, kdy Toni Rieger (majitel) začal ve své  garáži v městečku Hebertsfelden pracovat na prvních úpravách aut, jako je VW Scirocco a Golf I. To byl počátek úspěšné kariéry firmy RIEGER TUNING. Od svého založení se  firma 5 krát stěhovala do nových prostor. Dnes se firma rozprostírá na celkové ploše 21.000 metrů čtverečních, přičemž je více než polovina z toho zastavěná. Celkový počet zaměstnanců dnes činí 48 osob, většina z nich se věnuje výrobě a prodeji.

RIEGER TUNING je specialista na vývoj, výrobu a prodej sportovních autodoplňků. Klíčová je ale oblast aerodynamických doplňků, jako jsou spoilery, křídla, nárazníky, masky, prahy, lišty, kapoty, nasávače, výdechy a množství jiných plastů. Téměř všechny jsou vyráběné na plnoautomatických vakuových lisovacích strojích z recyklovaného ABS-plastu, což je fakticky nejkvalitnější materiál, který se dá použít. Je velmi pružný, lehký, odolný vůči povětrnostním podmínkám, velmi lehce a jednoduše se lakuje. 85% celkové nabídky firmy RIEGER TUNING pochází z vlastní  produkce. Všechny jejich výrobky jsou certifikované a homologované v EU a splňují i náročná kritéria a podmínky německého TÜV (Technischer Ü berwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kra ftfahrzeug-Überwachungsverein).

 


Nový katalog Rieger Tuning (770stran) můžete zakoupit ZDE

Kompletní sortiment výrobků Rieger Tuning naleznete ZDE

 

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků novinek od firmy Rieger Tuning

     
     
     
     
     
     

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek