Aktuality v E-shopu

OPEN DAY - nová prodejna 10.10. (05.10.2011)

DNE 5. ZÁŘÍ 2011 BYLA V BRNĚ OTEVŘENA NOVÁ PRODEJNA TUNINGU, AUTODOPLŇKŮ, NÁHRADNÍCH DÍLŮ A NÁŘADÍ – AUTODOPLŇKY.CZ

logoKdyž jsem dostal pozvání do nově vzniklé prodejny AUTODOPLŇKY.CZ, doufal jsem, že to bude mimořádná událost. Ale skutečnost překonala mé představy. Něco tak bombastického jsem opravdu nečekal. Velikost prodejní plochy a hlavně doslova obří výběr sortimentu tuningového, ale i ostatního zboží, které se k motorismu váže, mě opravdu překvapil.

 

OPEN DAY na nové prodejně 10.10.


Přede mnou se tyčily spousty regálů, které praskaly pod tíhou spoilerů, volantů, řadiček, světlometů, masek a mřížek, litých kol, sedadel, výfuků a sportovních filtrů, ozdobných poklic, LED světel, různých leštěnek, přísad do motorů, kvalitního nářadí a já nevím čeho všeho ještě. Tak takhle nějak si představuji tu pravou prodejnu tuningu a autodoplňků. Jen pro představu, celková plocha, kterou firma AUTODOPLŇKY.CZ zabírá je téměř 800 m².

Firma provozuje také rozsáhlý internetový obchod, si zboží můžete vybrat také na stránkách www.autodoplnky.cz a objednané zboží si nechat zaslat na adresu vašeho bydliště či firmy.

Ale ani tím služby nové prodejny AUTODOPLŇKY.CZ nekončí. Vězte, že všechny zakoupené díly si budete moci také nechat přímo na místě odborně namontovat.

Pro mimobrněnské je určitě dobrou zprávou, že k prodejně je velice snadný přístup například z dálnice D1, a to z obou směrů. Stačí odbočit z exitu 194 a po pár stovkách metrů jste u prodejny. Všichni, kdo přijíždějí od Prahy, Vídně, Vyškova či Bratislavy tak mají po starostech.

 

OPEN DAY na nové prodejně 10.10.


Na úplný závěr mám pro vás ještě jednu zajímavou pozvánku. Zapište si do diáře datum 10. 10. 2011, kdy pro všechny zájemce firma AUTODOPLŇKY.CZ připravila OPEN DAY, během kterého si můžete tuto prodejnu nejen prohlédnout a nakoupit si zboží s 10% slevou, ale také využít tento den k osobním konzultacím ohledně výběru zboží či úprav svého vozidla. Bude se vám věnovat celý tým AUTODOPLŇKY.CZ a připraveno pro vás bude také pohoštění a prohlídky závodního speciálu BMW M3 GTR. Pokud byste náhodou nestihli prodejnu navštívit v tento den, tak nevěšte hlavu. 10% sleva bude platná celý týden až do 15. 10. 2011. Sleva 10% neplatí pro internetové ceny a slevněné zboží.

 

OPEN DAY na nové prodejně 10.10.


Vladimír Vrabec
šéfredaktor časopisu Autosport & Tuning

www.autodoplnky.cz
AUTODOPLŇKY.CZ, s.r.o.
Bohunická 67,
619 00 Brno – Horní Heršpice     Kontakt:
tel: 511 120 120
fax: 511 120 121
mobil: 724 553 010
mail: shop@autodoplnky.cz    

Souřadnice GPS:
49°9'47.267"N 16°35'51.250"E

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek