Aktuality v E-shopu

OSRAM Night Breaker PLUS (10.12.2010)

osram logoNeobyčejně vysoký světelný výkon a až o 50 procent vyšší provozní životnost – to jsou hlavní charakteristiky nových autožárovek OSRAM Night Breaker PLUS.

Žárovky směrují o 90 procent více světla na silnici než standardní světelné zdroje a vytvořený světelný kužel je delší téměř o 35 m. Kromě toho se Night Breaker Plus vyznačuje, v porovnání s předchozí generací, značně delší životností, což přináší úsporu času a peněz.

Mezi klíčové vlastnosti žárovek Night Breaker Plus patří prodloužená životnost, v porovnání s předchozí generací. Optimalizace výrobních procesů, zlepšený výběr použitých materiálů, inovovaná žhavicí vlákna a vyšší podíl inertních plynů zvýšily jejich provozní dobu až o 50 % ve srovnání s předchozími modely Night Breaker. Mezi další finesu zdokonalených žárovek patří zlaté kontakty, které zajišťují lepší elektrickou vodivost a zdůraznění špičkové kvality těchto žárovek.

OSRAM Night Breaker PLUS

Osvětlení představuje rozhodující bezpečnostní faktor silničního provozu – čím dříve je řidič schopen rozeznat chodce, cyklisty, zvířata, dopravní značky, díry ve vozovce nebo překážky, tím více času mu zbývá na správnou reakci. Žárovky Night Breaker zlepšují osvětlení vozovky nejenom před vozidlem, ale i směrem k pravému okraji silnice. Tím zajišťují lepší viditelnost dopravních značek. Kromě toho se vyznačují bělejší barvou světla, jízda v noci je proto pohodlnější a méně únavná. Zlepšené vnímání kontrastů navíc usnadňuje rozpoznání vodorovného dopravního značení na znečištěné vozovce. To vše bez omezování účastníků provozu v protisměru!

OSRAM Night Breaker PLUS


Žárovky OSRAM Night Breaker Plus lze použít do všech hlavních světlometů motorových vozidel a to ve variantách H1, H3, H4, H7 a H11.


zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek