Aktuality v E-shopu

Osram XENARC Silverstar (09.02.2012)

OSRAM nabízí nejjasnější automobilovou xenonovou výbojku na světě

OSRAM Xenarc Silverstar je v současnosti nejjasnější xenonová výbojka pro čelní světlomety automobilů. Oproti běžným xenonovým výbojkám vytvoří (generuje) až o 20 metrů delší světelný paprsek a současně přenese na vozovku až o 30 procent více světla. Na mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu získal Xenarc Silverstar cenu „Automotive Brand Contest".

Osram XENARC Silverstar

Výbojka Xenarc Silverstar posouvá xenonovou technologii na novou úroveň. Díky nové geometrii výbojky dochází k prodloužení světelného paprsku. Více světla dopadá tam, kde je třeba – tedy na vozovku před námi a dopravní značky podél silnice. To přispívá k bezpečnosti jízdy, překážky na silnici lze spatřit mnohem dříve.

Odborníci se shodují, že pokud jde o světlo hlavních světlometů automobilu, xenon představuje v současné době nejpokročilejší technologii. S výbojkou Xenarc Silverstar v předním světlometu je možno vytvořit nejenom dálkové světlo, tlumené světlo a přizpůsobit se poloměru zatáčení vozidla, ale je rovněž možné vytvořit takové vyzařovací křivky, které jsou optimální pro jízdu na dálnici, mimo město, ve městě a za zhoršených povětrnostních podmínek. Xenonové výbojky jsou navíc velmi účinné. Elektronicky řízený výboj v plynné směsi vytváří velmi jasný světelný oblouk. Výbojka tímto způsobem produkuje dvakrát více světla než vinuté vlákno halogenové autožárovky a zároveň spotřebovává až o 50 % méně energie.

XENONOVÉ VÝBOJKY XENARC® SILVERSTAR

Informace o výrobku Osram XENARC Silverstar

• nejsilnější xenonové výbojky na světě
• vydávají až o 30 % více světla než standardní xenonové výbojky a až o 130 % více světla než halogenové autožárovky
• poskytují až o 20 m delší světelný kužel než standardní xenonové výbojky
• společně s nadstandardními produkty OSRAM, jako jsou např. Night Breaker Plus a Diadem tvoří ideálně sladěný komplet
• výbojky D2S jsou k dispozici také v krabičce po dvou kusech


OSRAM Xenarc Silverstar se dodává v typech D1S a D2S. Xenonové výbojky by měly být instalovány pouze školeným technikem v nezávislém nebo značkovém servisu.

Osram XENARC Silverstar

Výbojka Xenarc Silverstar získala v mezinárodní soutěži značek a designu pro automobilový průmysl „Automotive Brand Contest 2011“ první cenu v kategorii „Doplňky a tuning“. Tato soutěž uděluje ceny za vynikající výkony na poli řízení značky, komunikace značky a designu v automobilovém průmyslu. Cena udělená značce Xenarc Silverstar byla předána 13. září 2011 na slavnostním Večeru automobilových designérů na autosalonu IAA ve Frankfurtu.zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek