Aktuality v E-shopu

Palubní přístroje GASLOCK (11.08.2010)

gaslock logoNázorů na interiérové přídavné budíky a různé LCD displeje je tak mnoho, kolik je na světě tunerů. Někteří tento druh stylingu uznávají, druzí zase odsuzují, ale účelně umístěný přídavný budík, respektive ukazatel rozhodně není přítěží, pokud nijak radikálně nemění styl interiéru. Tak či onak, podobných produktů je neuvěřitelné množství. My vám dnes ale představíme firmu, která se svými výrobky vymyká známému průměru.
 
Gaslock je německá firma, která se zabývá vývojem a výrobou stylingových doplňků pro motorky Harley-Davidson. Pro tyto legendární stroje firma Gaslock vyrábí víka benzinových nádrží s různými implementacemi jako ukazateli stavu paliva, nebo víka olejových nádrží s užitečnými informacemi.

Gaslock se ale v posledním období rozhodl, že jeho prvořadou skupinou zájmu budou automobily. Výsledkem jejich snažení jsou stylové přídavné ukazatele do interiéru auta a exkluzivní hlavice řadicí páky, vše pod jednotným označením Indy-CATOR.


Přehled produktů firmy Gaslock:

Indy-CATOR hlavice řadicí páky - firma Gaslock je zatím jedinou firmou vyrábějící tento typ hlavic, s integrovaným akcelerometrem. Tento systém můžete znát z nových mobilních telefonů kde má na starosti zjistit sklon telefonu, resp. jeho aktuální polohu, například při hraní her. Podobný systém je zabudován i v Gaslock hlavicích řadící páky kde na základě minulé konfigurace a polohy páky určí, resp. zobrazí aktuální zařazený rychlostní stupeň. Designově jsou tyto hlavice velmi příjemné na pohled a z řady barevných provedení si vybere určitě každý. Barva displeje se dá plynule měnit na úctyhodných 256 barevných odstínů.
Gaslock hlavice řadící páky

Indy-CATOR G - jde o absolutní novinku na trhu - ukazatel přetížení G v reálném čase. Díky integrovanému akcelerometru je tento ukazatel schopen zobrazit aktuální G přetížení v zatáčkách, při brzdění či zrychlování. Nejvyšší hodnoty se přitom uloží do paměti a jsou zobrazovány při každém startu auta. Barva podsvícení se dá opět měnit jako v předchozím případě.
Gaslock G

Indy-CATOR DASH - jedná se o přídavný ukazatel aktuální zařazeného rychlostního stupně. Jediné, co k tomu stačí je správná a nenáročná kalibrace. Tyto přístroje jsou dostupné v různých barvách, které se dají mezi sebou kombinovat - matná černá, matný chrom. Také podsvícení displeje, resp. barvy čísel se dají libovolně měnit a dokážou se tak přizpůsobit barevnému sladění interiéru vašeho auta.
Gaslock Dash

Indy-CATOR VOLT - ukazatel napětí palubní sítě, resp. baterie vozidla. Informuje vás o špatném napětí v elektrické síti auta, což může mít za následek odpalování žárovek, či jiné výpadky elektroniky. Stejně jako ukazatel zařazeného rychlostního stupně, tak i voltmetr je dostupný ve stejných barevných provedeních.
gaslock 004


zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek