Aktuality v E-shopu

Podvozkové systémy KONI (16.12.2003)


loga/konihome

Po týdenní odmlce máme pro Vás opět další rozšíření sortimentu, jedná se opět o podvozkové díly. Dnešní nabídka je opravdu mimořádná ať už kvalitou, cenou nebo i rozsahem nabízeného sortimentu.

Holandská firma KONI je už dlouhá léta leaderem evropského, ale i celosvětového trhu s tlumícími podvozkovými prvky. Příjemné překvapení budou jistě ceny tlumičů, které při této kvalitě není schopna zajistit žádná jiná z renomovaných firem. Tlumiče se dají kupovat i po párech, nemusíte tedy zakoupit rovnou celou sadu, ale dá se zakoupit jenom přední nebo zadní pár tlumičů.

Ceny se pohybují v závislosti na typu a vozidle od 4000,- kč za pár což je nabídka více než seriózní. Samozřejmě firma Koni má velice široký sortiment a mi jsme se snažili Vám jej zajistit v co nejširší škále.

Momentálně naleznete v našem e-shopu následující položky sortimentu Koni:

loga/konilogoracing  1. KONI Sport – jedná se o sportovní tlumiče ve většině případů s nastavitelnou tuhostí. Tuhost se nastavuje pomocí ovládacího kolečka na vrcholu tlumiče. Tyto se dodávají baleny po páru, zadní nebo přední, rovněž i cena v našem e-shopu je uvedena za pár.

loga/konilogosuspension  2. KONI Sport kits- jedná se o celou sadu tlumičů s nastavitelnou výškou pomocí závitového vinutí na těle tlumiče, ve většině případů je zároveň nastavitelná i tuhost pérování. Tato sada se dodává jako komplet včetně pružin a dá se považovat za vrchol ledovce v nabídce KONI.

loga/konilogoracing1130  3. KONI Sport kit 1130- jedná se o zcela novou řadu, která byla představena teprve letos na podzim. Tato sada obsahuje kompletní sadu tlumičů včetně pružin s nastavitelnou tuhostí a pevným snížením. Cena je patřičně nižší než u výše zmiňované řady, ale tlumiče jsou ochuzeny o možnost plynulého výškového nastavení.

loga/konilogo4x4home  4. KONI 4x4 Off-road- jedná se o tlumiče pro vozy Off-road ve špičkové kvalitě, za více než zajímavou cenu.

obrazky/koni002obrazky/koni001

Celá nabídka KONI je samozřejmě podstatně širší, v našem shopu nenaleznete např. řadu KONI speciál což jsou v podstatě sériové tlumiče samozřejmě v kvalitě Koni. Dále zde nenajdete Koni classic což jsou sériové tlumiče pro vozy veterán a Koni sport short což jsou sportovní tlumiče se zkrácenou pístnicí. Všechny položky, ale můžete objednat a pokud máte zájem o některý z produktů těchto modelových řad, kontaktujte nás prosím na e-mailu dam@autodoplnky.cz

Produkty KONI můžete zakoupit v našem e-shopu ZDE

 

obrazky/montazkoni

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek