Aktuality v E-shopu

Podvozkové systémy TEIN (11.04.2006)

Podvozkové systémy TEINJako další novinku v sortimentu Vám představíme produkty špičkového japonského výrobce podvozků a příslušenství firmy TEIN. Tento nestor světové racingové scény se specializuje na vysoce výkonné podvozky hlavně pro japonské vozy. Produkty firmy můžeme často vidět na vozech světové série DRIFT, rallye i na okruhových závodních speciálech. Všechny výrobky jsou produkovány v maximální kvalitě a s japonskou precizností.


 

Produkty firmy TEIN jsou rozděleny do těchto skupin:


 

pružiny S.TECHS.TECH

Sportovní snížené pružiny pro přesné seřízení zavěšení tlumičů dle Vašich potřeb. Snížením vozu dosáhnete agresivnějšího vzhledu a změnou těžiště lepších jízdních vlastností. Většina sportovní pružin Tein je opatřena speciálními protihlukovými návleky.


 

 

BASIC DAMPERBASIC DAMPER

Tlumiče určené pro řidiče hledající vysoký výkon za rozumnou cenu. Exklusivní možnosti nastavení lepší rovnováhy zdvihu pérování a tlumící síly. Plynule nastavitelná světlá výška vozu, dvojvrstvá povrchová úprava jako dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům. Nastavení světlé výšky vozu pomocí nastavení pružinového sedla. Dvojvrstvé tělo tlumiče pro zvýšenou odolnost.


 

 

SUPER STREETSUPER STREET

Vysoce výkonné tlumiče schopné pokrýt všechny požadavky na řízení Vašeho vozu. Určeno jak pro víkendové závodění tak i pro řízení v běžném provozu. Plynule nastavitelná světlá výška vozu, speciální dvojvrstvá povrchová úprava jako dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům. Nastavení světlé výšky vozu pomocí nastavení pružinového sedla. Dvojvrstvé tělo tlumiče pro zvýšenou odolnost. 16 úrovní souběžného nastavení tlumičů: nastavení výšky, komprese a propružení. Možnost dokoupení speciálního elektronického systému pro měření rázů.


 

 

SUPER STREET UnibalSUPER STREET Unibal

Vysoce výkonné tlumiče schopné pokrýt všechny požadavky na řízení Vašeho vozu. Určeno jak pro víkendové závodění tak i pro řízení v běžném provozu. Plynule nastavitelná světlá výška vozu, speciální dvojvrstvá povrchová úprava jako dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům. Nastavení světlé výšky vozu pomocí nastavení pružinového sedla. Dvojvrstvé tělo tlumiče pro zvýšenou odolnost. 16 úrovní souběžného nastavení tlumičů: nastavení výšky, komprese a propružení. Možnost dokoupení speciálního elektronického systému pro měření rázů. Opatřeno nastavitelným horním uložením tlumičů (UNIBALY).


 

 

Type FLEXType FLEX

Tyto tlumiče byly navrženy, aby poskytovali maximální sportovní výkon a současně přiměřené jízdní pohodlí při běžném provozu a maximální možnosti nastavení pro konkrétní použití. Určeno pro maximální variabilitu použití a pro provoz ve všech možných terénech. Předpětí pružin a nastavení světlé výšky vozu se mění pomocí závitového těla tlumiče. Posuvná je i těhlice. Speciální dvojvrstvá povrchová úprava jako dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům. Dvojvrstvé tělo tlumiče pro zvýšenou odolnost. 16 úrovní souběžného nastavení tlumičů: nastavení výšky, komprese a propružení. Možnost dokoupení speciálního elektronického systému pro měření rázů. Opatřeno nastavitelným horním uložením tlumičů (UNIBALY).


 

 

SUPER DRIFTSUPER DRIFT

Tyto tlumiče jsou připraveny na míru nekompromisním řidičům, kteří ocení přesný průjezd zatáček. Tyto tlumiče jsou vyvinuty speciálně pro nové sportovní odvětví Drifting a umožňují extrémní stabilitu při extrémních podmínkách. Předpětí pružin a nastavení světlé výšky vozu se mění pomocí závitového těla tlumiče. Posuvná je i těhlice. Speciální dvojvrstvá povrchová úprava jako dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům. Dvojvrstvé tělo tlumiče pro zvýšenou odolnost. 16 úrovní souběžného nastavení tlumičů: nastavení výšky, komprese a propružení. Možnost dokoupení speciálního elektronického systému pro měření rázů. Opatřeno nastavitelným horním uložením tlumičů (UNIBALY).


 

 

SUPER RACINGSUPER RACING

Street verze závodních tlumičů je opatřena všemi prvky jako originál N1. Předpětí pružin a nastavení světlé výšky vozu se mění pomocí závitového těla tlumiče. Posuvná je i těhlice. Speciální dvojvrstvá povrchová úprava jako dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům. Jednoduché tělo tlumiče umožňuje větší olejovou náplň a větší průměr pístnice. 16 nezávislých úrovní nastavení tlumičů: nastavení výšky, komprese, propružení.  Možnost dokoupení speciálního elektronického systému pro měření rázů. Opatřeno nastavitelným horním uložením tlumičů (UNIBALY). Externí nádobka pro vyrovnání tepelných výkyvů a pro oddělené nastavení odražení a stlačení tlumicí síly.


 

 

Type HT GYMKHANA MASTERType HT GYMKHANA MASTER

Závodní podvozek určený pro silniční a okruhové závody. Nastavení světlé výšky vozu pomocí nastavení pružinového sedla. Speciální dvojvrstvá povrchová úprava jako dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům. Jednoduché tělo tlumiče umožňuje větší olejovou náplň a větší průměr pístnice 45mm. 16 nezávislých úrovní nastavení tlumičů: nastavení výšky, komprese, propružení. Externí nádobka pro vyrovnání tepelných výkyvů a pro oddělené nastavení odražení a stlačení tlumicí síly.


 

 

Type HG DIRTRA MASTERType HG DIRTRA MASTER

Závodní podvozek určený pro závody rallye a do terénu. Nastavení světlé výšky vozu pomocí nastavení pružinového sedla. Speciální dvojvrstvá povrchová úprava jako dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům. Dvojvrstvé tělo tlumiče pro zvýšenou odolnost. 16 nezávislých úrovní nastavení tlumičů: nastavení výšky, komprese, propružení. Externí nádobka pro vyrovnání tepelných výkyvů a pro oddělené nastavení odražení a stlačení tlumicí síly.


 

 

PILLOW BALL UPPER MOUNTPILLOW BALL UPPER MOUNT

Horní nastavitelné uložení tlumičů (unibaly). Tento výrobek udržuje ráz propružení v centru tlumiče. Vyrobeno z Ultraduralu A2017S-T4 (letecký materiál) pro maximální pevnost a trvanlivost. Nastavení úhlu odklonů je plynule posuvné což umožňuje měnit rychle geometrii podle stavu vozovky a pneumatik. Snadná montáž, dokonalý design a ovladatelnost.


 

 

BONET DAMPERBONET DAMPER

Plynová táhla pro samočinné otevírání kapoty. Snadná montáž na připravené upevňovací body.

 

 

 


Kompletní sortiment firmy TEIN naleznete v našem e-shopu ZDE

 


Fotogalerii z referencemi firmy TEIN naleznete ZDE

 

 

Podvozkové systémy TEIN

 

Autor: Miroslav Číhal

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek