Aktuality v E-shopu

Premiéra Rychle a zběsile 2 (18.06.2003)


loga/logofilmHladina adrenalinu tuningářů stoupá - ve čtvrtek 19.6. bude mít premiéru film Rychle a zběsile 2, volné pokračování úspěšného filmu, v němž hlavní roli hrála supersilná auta a nelegální uliční závody tuningových vozů. Společnost D&M Autodoplňky se stala oficiálním partnerem tohoto kultovního filmu všech fanoušků tuningu a při té příležitosti připravila soutěž o zajímavé ceny i možnost získat slevy při nákupu autodoplňků v našem e-shopu na adrese www.autodoplnky.cz

Ke slevám i výhrám se dostanete rychle - všichni, kdo v pražských i brněnských multiplexech navštíví představení Rychle a zběsile 2, dostanou v kinech letáčky s heslem, které je klíčem k 5 % slevě na našem e-shopu. Inspirace z filmu bude určitě mimořádná a tak stačí při nákupu napsat heslo z letáčku do poznámky v rubrice Pokladna a celý váš nákup máte o 5 % levnější ! (Tato mimořádná akce platí do 30.6.2003). To však není vše - Rychle a zběsile 2 Vám spolu s D&M Autodoplňky dají šanci získat víc !

Slosování určí držitele 10 zajímavých cen - výherce 1.místa získá 2 sportovní sedadla a 1 sportovní filtr dle vlastního výběru, druhou cenu tvoří hliníkový Race ALU spoiler, jehož vstup na trh tuningu je úzce spjat právě s filmem Rychle a zběsile. 3. až 5. cenou ve slosování je 20 % sleva při nákupu na e-shopu www.autodoplnky.cz , 6.až 10.cena je 10 % sleva na nákup zboží na tomto serveru.

Úspěch filmu Rychle a zběsile byl natolik přesvědčivý, že krátce po premiéře už se začalo jednat o dalším pokračování. Režisér John Singleton, který za kamerou tentokrát vystřídal Roba Cohena, v podstatě kráčí ve stopách svého předchůdce, ale jak zdůraznil v řadě rozhovorů, snažil se o maximální autenticitu prostředí a výrazné prokreslení charakterů lidí, kteří podlehli nebezpečnému kouzlu rychlých kol. Patří k nim i on sám, jak se přiznal.

A co Vás kromě hesla od D&M Autodoplňky v kinech čeká ? Někdejší policista Brian O'Connor při vyšetřování svého posledního případu selhal. On sám se sice cítí jako oběť, ale zároveň si je vědom, že za svůj prohřešek musí platit. Proto opustil Los Angeles a nový případ chápe jako svoji poslední šanci. Hlavním podezřelým je tentokrát bohatý obchodník, který s největší pravděpodobností, pod rouškou vývozních a dovozních aktivit, pere špinavé peníze pro jakýsi mezinárodní kartel. Víc než rok už je sledován celníky i policií, ale jediným výsledkem je poznání, že Carter Verone má živé styky s organizátory adrenalinových automobilových závodů. Vše je tedy na Brianovi, který už nemá co ztratit.

Přejeme Vám hodně adrenalinu v kině a dobrý nákup u nás.

obrazky/obrfilm1

obrazky/obrfilm2

 

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek