Aktuality v E-shopu

Race ALU spoilery od Kosei (07.02.2003)


loga/listakosei

Asi poprvé se tato žhavá novinka objevila ve filmu "Rychle a zběsile". Další její start do reálného tuningového světa byl velice rychlý, tak jako film sám.

Na téma hliníkových spoilerů slyšíme ze všech stran nejrůznější názory. Jedna polovina skalních fandů tuningu vítá tohle osvěžení vzhledu vozu, druhá ta konzervativnější část z nás, zůstává i nadále u laminátu a ABS. My osobně si myslíme, že ALU spoilery k tuningu stoprocentně patří a i když názory jsou odlišné, jsme přesvědčeni, že tento doplněk se stane nedílnou součástí našich tuningových vozů. Přece jenom všechny "káry" nemohou být stejné. Další neméně důležitý faktor, který hovoří sám za sebe je ten,že opravdu není oka, které by se za tímto skvostem na kufru Vašeho auta neohlédlo.

Připravili jsme pro Vás super nabídku exkluzivních křídel od japonské firmy Kosei, která je jedna z prvních výrobců těchto spoilerů. Naleznete zde spoilery jak na kufr tak i na 5té dveře vašich vozů, které jsou universální a nastavitelné prakticky do všech stran a úhlů. Doufáme, že Vás tato nabídka zaujme, rozšíříte řadu odvážných a již v Brně na srazu se budete moci pochlubit novým designem Vašeho bouráku.

Na závěr ještě pár slov o firmě Kosei, která mimo jiné také vyrábí celou řadu vysoce kvalitních litých kol. Jejich disky jsou vyjmečné nejen kvalitou, která je v Japonsku to nejdůležitější, ale hlavně svým neotřelým designem.

Kompletní sortiment ALU disků můžete zakoupit zde

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek