Aktuality v E-shopu

Sportovní pružiny Enzo (24.03.2003)


loga/logopruzinyaktualitaMáme tady jaro a většina z nás začala procházet obchody, listovat webovými stránkami a prohlížet katalogy. Ano je to tak nastala vhodná doba obout naše miláčky zpět do hliníkové obuvi. Přeskočme teď hromady hliníkových kol, kterých i na našich stránkách naleznete spoustu a podívejme se na další důležitou součást podvozku, která se při montáži litých kol opticky projeví.

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku sportovních pružin od Švédské firmy Enzo, která jak doufáme zaujme všechny tuningové nadšence. Sportovní pružiny Enzo, nevyžadují při montáži výměnu tlumičů za kratší nebo sportovní, tím pádem ušetříte spoustu peněz a času, kterých nikdy není dost. Vaše vozidlo se sníží a přitvrdí na atraktivní avšak přijatelnou úroveň, jak po stránce funkční tak i vzhledové. Díky investici, která jistě nikoho nezrujnuje, bude Vašemu autu propůjčen příjemný sportovní vzhled a daleko stabilnější jízdní vlastnosti. Výhody sníženého podvozku jsou oproti sériovému uložení patrné hlavně při ostrém průjezdu zatáček, kde díky sníženému těžišti a zmenšení výkyvného efektu vozidla dochází k výraznému nárůstu stability vozu. Také při akceleraci a při prudkém brždění dochází ke zvedání přední respektive zadní nápravy čímž se snižuje kontakt pneumatik s vozovkou a prodlužuje se rozjezdová, respektive brzdná dráha. Díky sportovním pružinám je tento problém částečně vyřešen a přitom si vozidlo uchová komfort na který jste zvyklí a ani podvozkové díly nebudou nadměrně zatíženy. Pružiny Enzo jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou opatřeny povrchovou úpravou proti korozi. Optimální hloubka snížení podvozku je u jednotlivých typů vozidel stanovena pomocí nejmodernější počítačové techniky, která zaručuje maximální bezpečnost a pohodlí posádky.

Kompletní sortiment sportovních pružin Enzo naleznete zde

obrazky/springani-1obrazky/springani-2

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek