Aktuality v E-shopu

Tuning light PHILIPS (19.04.2005)

logo PHILIPS

Philips je už po léta na špičkové pozici v oblasti osvělení. Vedle dobře známých OE Philips žárovek do auta, tato firma nyní přináší na trh dvě tuningové linie, a to Power2Night a SilverVision. Tyto výkonné a designové žárovky nesou nejen známku vysoké kvality značky Philips, ale kromě toho výrazně zlepší vzhled vašeho vozidla a zvýší jeho světelný výkon. Všechny žárovky splňují nejpřísnější kvalitativní nároky a nově používají technologii UV křemíkového skla s extrémní životností a vysokým světelným výkonem.


SilverVision

100% design a výkonnost. Přední světla se na tuningové scéně stávají velmi důležitými a zásadně mění design a výraz celého vozu. Philips nyní představuje novou tuningovou řadu SilverVision která je jedinečná svým extrémním designem a svítivostí. Když jsou světla vypnutá, můžete vidět v čirých světlometech 100% stylovou stříbrnou žárovku a při zapnutých světlometech, si můžete být jisti extrémně vysokou kvalitou a světelným výkonem všech Philips Automotive žárovek.


Power2Night

Absolutní novinka, super výkonné žárovky speciálně vyvinuté pro tuningový trh. Verze GT 150 zajišťuje maximální výkon a design světlometu i světelného paprsku. Power2Night žárovky jsou opatřeny modrým stínítkem s UV křemíkového skla, které zlepšuje a stupňuje vzhled vašich předních světlometů. Tyto extrémní žárovky zaručují o 60% vyšší svítivost při zachovaném výkonu a jedinečně doplňují vzhled a styl Vašeho vozu.

 

Kompletní sortiment naleznete v našem e-shopu ZDE

 

 

žárovky PHILIPS SILVER VISION

žárovky PHILIPS POWER2NIGHT

žárovky PHILIPS SILVER VISION

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek