Aktuality v E-shopu

Tuning párty Hradec Králové (24.06.2003)


loga/logohradecVšechny tunery zveme na tento víkend do Hradce Králové. Od pátku 27. do neděle 29.6. se bude na místním letišti konat velký sraz majitelů, úpravců a fanoušků tuningových aut. Na takové akci samozřejmě nemůžeme chybět, navíc na našem prodejním stánku najdete sortiment autodoplňků za zvýhodněné ceny. A pokud budete chtít zakoupit něco konkrétního z našeho sortimentu a chcete mít jistotu, stačí napsat na náš mail dam@autodoplnky.cz a my Vám žádané zboží dovezeme přímo do Hradce Králové. Vrátit se domů bez dárku pro radost Vás i Vaší kárky by přece byla škoda !

Loňský ročník se velmi povedl, přálo i počasí a pokud se meteorologové nepletou, mohlo by tomu být podobně i letos. Program má být opět zajímavý - akce je pojata jako velký tuningový mejdan se spoustou zábavy pro všechny zúčastněné. Na akci bude opět k vidění sprint na 400 m, ale především se zde představí holandská kaskadérská skupina Pyromaniac se svou show s vozidly poháněnými proudovými turbínami Rolls - Royce o výkonu 1500 Ps. Určitě si nenechte ujít řádění těchto,, bláznů", kteří razí heslo, že turbína nepatří pouze do letadla. Večer bude v areálu promítat autokino, v bunkru bude rockový koncert skupiny Argestea, po té poběží houseparty a samostatně rockotéka. Během dne jsou k dispozici motokáry, minibiky. Budou zde také probíhat vyhlídkové lety a pro ty odvážné budou k dispozici i tandemové seskoky s padákem. Oficiální program sice začíná až v sobotu, letiště je však otevřeno už v pátek od 12.00 hod., večer se chystá house party.

Těšíme se na Vás a společně přejeme všem tunerům vydařenou akci.

 

obrazky/hradec1

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek