Aktuality v E-shopu

XENONY - XENONY - XENONY (02.10.2008)

XENONZdravíme tunery, máme pro Vás opět něco nového, tentokrát se zaměříme na další velmi důležitou část každého vozu, osvětlení. Připravili jsme pro Vás speciální nabídku SUPER levných přestavbových kitů XENON.

Výbojkové osvětlení přináší řadu nesporných výhod a to nemluvíme o optickém efektu. Intenzivní světlo výbojek vzniká elektrickým výbojem v kovových parách halogenidů a inertním plynu. Vznik světelného záření je tak více než trojnásobně efektivnější. Barva a kvalita světla xenonových výbojek se blíží kvalitám denního světla. Světlo výbojek je pro člověka mnohem příjemnější než světlo klasických halogenových žárovek. Navíc výbojky mají vyšší světelný výkon a vozovka je osvětlená jasněji do dálky i do šířky. Získáváte větší přehled před vozidlem, po stranách silnice a drahocený čas na zvládnutí složitých dopravních situací. Díky tomu jste méně unavení a Vaše noční jízda je bezpečnější, plynulejší a pohodlnější.


obrazky/xen04
Hlavní výhody osvětlení xenony:

-zvýšení bezpečnosti
-snadná instalace
-SUPER cena
-zvýšení komfortu a atraktivnosti vozidla


Tyto přestavbové kity dodáváme v provedení H4 BIXENON, H1, H3,  H7, H8, H9, H11, HB1, HB1, HB4 a HB5. Patice těchto výbojek jsou shodné s paticí běžné autožárovky. Tím se stává montáž poměrně jednoduchou. Kit H4 je navíc dodáván jako Bi-Xenon, tedy s možností přepínání světelného toku na potkávací a dálková světla. Tyto kity se vyrábějí s různou svítivostí 4500K,6000K,8000K. My jsme pro Vás zajistili exlusivní model se svítivostí 8.000K, který zaručuje nejmodřejší spektrum světla ze všech výbojkových systémů.

Nové sady které momentálně prodáváme, mají elektroniku od renomovaného výrobce Philips a balasty jsou opatřeny E homologací.. Všechny přestavbové sady jsou baleny v luxusních hliníkových kufrech.

 

obrazky/xen03

 

Sada se zkládá z těchto dílů:

2x výbojka s paticí
2x vysokonapěťový startovací transformátor
1x propojovací kabeláž 

Na všechny přestavbové HID sady je poskytována záruka 12měsíců od data prodeje.


Xenonové kity naleznete v našem e-shopu ZDE

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek