Aktuality v E-shopu

Zapalovací svíčky DENSO (23.05.2012)

Kompletně jsme pro Vás přepracovali databázi svíček Denso. V nabídce nově naleznete cca 21.000 aplikací na všechny modely aut. Nově můžete také vybírat svíčky abecedně podle označení svíčky. V ceníku naleznete také svíčky na lodě, motorky, sekačky a motorové pily, včetně kompletního pdf katalogu.

Nově jsem do sortimentu zařadili také kompletní databázi nových svíček Denso Twin Tip. Tyto svíčky jsou velmi levné a mají vysoký výkon, podobně jako Denso Iridium Power.

V neposlední řadě Vás jistě také budou zajímat ceny. Ceník je kompletně přepracovaný a věřím, že ceny Vás mile překvapí. Posuďte sami. Jen jako příklad, nejprodávanější svíčku Denso Iridium Power IK20 můžete momentálně zakoupit za pouhých 249,-kč. Což je jednoznačně nejlepší cena na trhu.


Kompletní sortiment japonských svíček DENSO naleznete v našem shopu ZDE

Zapalovací svíčky DENSO

Japonské zapalovací svíčky DENSO IRIDIUM POWER zlepší všechny aspekty výkonu Vašeho automobilu - od startu, akcelerace a odezvy na přidání plynu přes stabilitu volnoběhu až k prodloužení intervalu výměny svíčky - a to vše díky nejmenší elektrodě na světě - iridiové centrální elektrodě zajišťující vysokovýkonné zapalování a nízké zapalovací napětí potřebné k přeskočení jiskry.
Všechny výhody, které přináší IRIDIUM POWER můžete zužitkovat v závodním sektoru ale i při soukromých "adrenalinových" jízdách, kde oceníte nejen významné zvýšení výkonu (nebo snížení spotřeby paliva) ale i vysokou životnost (3-4x vyšší než u standardních svíček).
Pro všechny jejich vynikající vlastnosti jsou svíčky IRIDIUM POWER vyhledávány i tuningáři , když svíčky za příznivé ceny zlepší výkonové parametry motoru a navíc optimalizují spotřebu paliva.


Katalogy ke stažení:

Denso AUTO
Denso MOTO, Lodě, sekačky a motorové pilyDruhy svíček Denso v naší nabídce:

Svíčky DENSO standard

Standardní motorové svíčky Denso. Společnost DENSO je jedním z 5 největších světových dodavatelů zapalovacích svíček do prvovýroby i aftermarketu, k dispozici má pak bezkonkurenčně širokou nabídku typů. Všechny svíčky jsou vyráběny v Japonsku.

Svíčky DENSO Iridium Power

Zapalovací svíčky DENSO IRIDIUM POWER zlepší všechny aspekty výkonu Vašeho automobilu - od startu, akcelerace a odezvy na přidání plynu přes stabilitu volnoběhu až k prodloužení intervalu výměny svíčky - a to vše díky nejmenší elektrodě na světě - iridiové centrální elektrodě zajišťující vysokovýkonné zapalování a nízké zapalovací napětí potřebné k přeskočení jiskry. Všechny výhody, které přináší IRIDIUM POWER můžete zužitkovat v závodním sektoru ale i při soukromých "adrenalinových" jízdách, kde oceníte nejen významné zvýšení výkonu (nebo snížení spotřeby paliva) ale i vysokou životnost (3-4x vyšší než u standardních svíček).

Svíčky DENSO Iridium Tough

Zapalovací svíčky dodávané do prvovýroby převážně japonských výrobců (Toyota, Mitsubishi, Suzuki, Nissan, Honda, Kawasaki, Daihatsu, Aprilia). Vydrží minimálně 80000 km, maximálně pak 200000 km podle síly platinového čipu na záporné elektrodě. Od svíček Iridium Power se liší centrální elektrodou která má průměr 0,7 mm (Iridium Power 0,4 mm.)


Svíčky DENSO TWIN TIP TT

Pokud hledáte vysoce kvalitní zapalovací svíčky s výborným zapalovacím účinkem a s dlouhou životností, tak již není třeba dále hledat. Jsou zde zapalovací svíčky Denso Twin Tip. Denso uvádí patentovanou Twin Tip (TT) technologii, se středovou i zemnící elektrodou vyrobenou z niklových slitin s tloušťkou méně než 1,5mm. Tato technologie nabízí velmi vysokou efektivitu zapalování, podobnou jako u prémiových iridiových svíček, avšak nevyžaduje k výrobě drahé ušlechtilé kovy.

Vyhledávání podle názvu svíčky

Nové meníčko ve kterém naleznete všechny svíčky z produkce Denso seřazené jen podle označení svíčky. Zde naleznete i žhavící svíčky, svíčky ZU i speciální svíčky Denso Racing a Denso Platinum. V detailu těchto položek potom naleznete pdf katalogy ke stažení, ve kterých můžete dohledat přesnou aplikaci pro svoje auto, motorku, loď, sekačku nebo motorovou pilu.

Zapalovací svíčky DENSO

Zapalovací svíčky DENSO

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek