Novinky v E-shopu

Tekutá guma Plasti Dip (29.05.2012)

Každý, kdo se o své auto příkladně stará a stráví více času v garáži už o podobných výrobcích určitě slyšel. Teď vám ale představíme gumové nátěry té nejvyšší kvality, které se vám určitě budou hodit, ať už pro použití na Vašem autě nebo v domácnost. Výrobky s logem Plasti Dip , které si dnes představíme, toho dokážou opravdu hodně. Čtěte dál a uvidíte, že budete překvapeni, co všechno zvládne tekutá guma a jaké široké jsou možnosti jejího využití.

plasti dip logo

PLASTY DIP - TEKUTÁ GUMA - ŠIROKÉ UPLATNĚNÍ

Ještě předtím si ale řekněme něco o značce Plasti Dip . Její kořeny sahají do roku 2004, kdy tato firma vznikla v Německu a zakrátko své působení rozšířila i do Rakouska a Švýcarska. Samotný výrobek jakým je tekutá guma je však mnohem starší v USA se používá již od roku 1972. Tyto výrobky se mohou pochlubit velmi širokými možnostmi využití, ať už v domácnosti nebo v automobilovém průmyslu . Jejich použití je přitom rychlé a vcelku jednoduché. Na našem trhu najdeme hned několik různých produktů Plasti Dip , které se mohou pochlubit vysokou kvalitou a trvanlivostí .

PLASTY DIP - OCHRANNÝ SYNTETICKÝ GUMOVÝ NÁTĚR NEJLEPŠÍ NA TRHU


Jak jsme Vám již naznačili v úvodu, tekutá guma by neměla chybět žádnému šikovnému kutilovi ať už v domácí dílně nebo garáži. Tekuté syntetické přípravky Plasti Dip však nejsou vhodné jen pro kutily, ale pro svou kvalitu si uplatnění najdou i v těch nejnáročnějších podmínkách při průmyslové výrobě , nebo v lodní dopravě . K dispozici jsou gumové nátěry v různých barvách. Syntetický gumový nátěr můžete použít jak v exteriéru tak i v interiéru a nanášet jej různými způsoby. Štětcem, ponorem nebo stříkáním. Hlavní výhody ochranného gumového nátěru jsou přitom zcela jednoznačné, plní především ochrannou funkci před vnějšími vlivy a zároveň vytváří protiskluzovou vrstvu . Své využití si takový nátěr pak může najít i v oblasti tuningu , když potřebujete upravit nějaký povrch, či dodat některým prvkům zajímavý vzhled . Výrobky Plasti Dip mají dále tu výhodu, že pevně drží na většině materiálů. Tento výrobek vám bez problémů "chytne" na kov, sklo, dřevo, kámen, gumu, provaz, na carbon, ale i na materiály ze sklolaminátu. Nátěr je samozřejmě odolný i vůči tuhým mrazům a velmi vysokým teplotám .

PLASTY DIP SPRAY - TEKUTÁ GUMA VE SPREJI PRO KAŽDÝ POVRCH

Za pozornost stojí i Plasti Dip Spray , který si své využití nachází zejména v automobilovém průmyslu pro svou velmi jednoduchou použitelnost . Jde prakticky o obdobný gumový nátěr , který je však rovnou dodáván ve formě spreje . Použít jej můžete prakticky na všechny automobilové. Jednoduše si tak například můžete na svém autě udělat pogumovaný nátěr, který nejenže ochrání původní lak , ale dodá vašemu autu naprosto skvělý vzhled podobný jako byste na auto aplikovali matnou fólii . Zajímavé to může být z toho hlediska, že každý rok tak můžete změnit barvu svého auta, nebo kol . Třeba i každou sezónu se tak můžete na srazu ukázat v jiné podobě, což určitě přitáhne zvědavé pohledy. Možností barevného provedení tekuté gumy Plasti Dip je hned několik, tekutá guma může být průhledná , bílá , černá , červená , žlutá a modrá . Gumový nátěr, nebo sprej se dá použít prakticky na jakýkoliv materiál. Nemusí to být zrovna auto, tekutá guma se používá i na motocykly a lodě . Také se dá tento materiál aplikovat jen na určitou část, např. jen na kapotu . Tekutou gumu můžete použít v podstatě na všechno, například i na elektroniku, či jiné věci u kterých se bojíte poškrábání . Materiál schne na vzduchu a po nanesení vám na automobilu vznikne pogumovaná vrstva, kterou v případě potřeby jednoduše odstraníte pouhým stáhnutím. Takové řešení je přitom levnější, než na auto aplikovat fólie. Plasti Dip můžete například také aplikovat na disky pro jejich větší ochranu například v zimním období .

plasti dip 01

DALŠÍ PRODUKTY PLASTY DIP - LIQUID TAPE, ŘEDIDLO, RIGFIX

Na pokrytí menších ploch je vhodný Plasti Dip Liquid Tape , což je také gumový nátěr, který je optimalizován na namáhané spoje, izolaci kabelů . Určen je tedy především pro použití v elektrických zařízeních. Díky své úpravě je Liquid Tape snadno použitelný i na těžko dostupných místech a pochlubit se může nejsilnější dielektrickou ochranou na trhu : 54,3 kV / mm, při tloušťce vrstvy 130-180 mikrometrů. K uvedeným výrobkům společnost Plasti Dip nabízí tato něco navíc , což vám usnadní práci s gumovými nátěry. V portfoliu Plasti Dip najdete například speciální ředidlo a základní nátěr. Jak jsme již zmínili, výrobky Plasti Dip se vyznačují svou vysokou kvalitou ověřenou lety zkušeností s výrobou a aplikací tohoto materiálu. Po nanesení tyto nátěry schnou relativně rychle a po zaschnutí jsou bez zápachu .

Hlavní VÝHODY tekuté gumy Plasti Dip:
- jednoduchá aplikace
- dlouhá životnost
- zdravotně nezávadné
- odolnost vůči mrazům do -34 ° C a teplu do +93 ° C
- dodá autu dominantnější a výjimečný vzhled
- stylová změna auta
- můžete si měnit barvu karoserie auta klidně i každý rok
- ochrana disků auta
- barevná úprava disků auta
- tekutá guma dodá věcem zajímavý a neobvyklý vzhled
- chrání celou řadu různých materiálů před okolními vlivy
- ochráníte téměř vše - auta, lodě, motorky, elektroniku, PC notebooky, mobily a pod.
- dokonalá ochrana každodenní používaných věcí před škrábanci
- v případě potřeby se dá jednoduše odstranit !!!!!


Výrobky PLASTI DIP naleznete v našem shopu ZDE

 

Videa s aplikací výrobků Plasti Dip

 

Stříkání karoserie tekutou gumou Plasti Dip

 

Stříkání karoserie tekutou gumou Plasti Dip

 

Stříkání karoserie tekutou gumou Plasti Dip

 

Stříkání karoserie tekutou gumou Plasti Dip

 

Stříkání karoserie tekutou gumou Plasti Dip

 

Stříkání karoserie tekutou gumou Plasti Dip

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek