Novinky v Tuningu

Audi chystá prémiové mini (29.04.2013)

NOVINKY – Audi už delší dobu testuje elektrické vozy, přesto se však dosud významně německý výrobce na trhnu s hybridy nepodílel. Změnu má přinést nový model postavený na základně Volkswagenu e-Up! Plně elektrický vůz chce Audi začít vyrábět už v roce 2015. Zároveň se malý model stane prvním opravdovým městským vozem v historii značky.

Informace pochází z magazínu Automobil-produktion, který patří do rodiny německého magazínu Auto Bild. Zde se kromě jiného dozvíme také to, že Audi chystá kompletní přepracování interiéru do luxusnějšího stylu, chybět nemá kvalitní zábavní hi-fi systém. V exteriéru se má Audi lišit také mnohem více než trojice vozů od VW, Škody a Seatu.

Lepší má být Audi oproti VW e-Up! také v kapacitě baterie. Dojezd malého automobilu z Ingolstadtu by tak měl být až dvě stě kilometrů na jedno nabití. Malý Volkswagen nyní zvládá „pouhých“ sto padesát kilometrů.

Výkon by měl být také lepší než u Volkswagenu. Už nyní výrobce uvádí, že výkon elektrického Audi bude 116 koní. Díky tomu malý tichý dravec zvládne stovku za 9,3 vteřin a dosáhne na maximální rychlost 150 km/h.

Na oficiální zprávy z Audi si ještě počkáme, je však jisté, že příznivci, kteří dosud čekali na městskou nákupní tašku od Audi, se dočkají.

Dopřejte svému vozu údržbu s výrobky SONAX - se slevou 20%.

-jj-
Foto: Archiv

 

 

Audi chystá prémiové mini

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek