Aktuality

Jarní cena Masarykova okruhu 2010

Při Jarní ceně Masarykova okruhu Petrovi Kačírkovi z pražského Duck racing týmu  vyšel i tentokrát vstup do domácího okruhového šampionátu. Loni s Danem Suchým vyhráli vytrvalostní závod D4 třídy do 3500 cm3, letos Petr dojel s BMW M3 GTR druhý ve sprintu.
 
Stejně jako loni ve druhé polovině sezony se Petr také letos s týmovým kolegou Danem Suchým soustředí už jen na sprinty. Loni Dan vybojoval v šampionátu bronz, Petr skončil pátý. Tým přesto čeká náročná mnohem náročnější sezona, protože Petr vedle okruhů startuje i v mistrovství České republiky s Mitsubishi Lancer Evo VIII ve sprintrally a navíc si v květnu naplánoval i premiéru v mezinárodním šampionátu na Rallye Český Krumlov.
 
Při brněnské Jarní ceně sliboval sprint ve třídě do 3500 cm3 hodně napínavou bitvu, i když v ní nakonec chyběl obhájce titulu Dan Michl. V kvalifikaci potvrdil roli favorita Jirka Mičánek s novým Porsche 997 RSR, který zajel nejlepší čas, ale i jezdci Duck racing týmu potvrdili, že jsou dobře připraveni.

Dan Suchý skončil druhý a Petr Kačírek třetí. Start závodu se Petrovi povedl, i když měl v úvodním kole strkanici s Jirkou Mičánkem, ale dokázal se udržet v popředí a bezchybnou jízdou dojel za ním druhý. Dan měl smůlu, když na stadionu dostal zezadu ránu od jednoho ze soupeřů a s poškozeným vozem dál nepokračoval.


 

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek