Tuning REDAKCE

3 x Ford v tuningu (13.10.2006)

Ford v tuninguFirmy 3dCarbon, H&R a MRT budou na výstavě SEMA Las Vegas vystavovat své práce na modelech automobilky Ford. Uvidíme tak upravený Ford Fusion, Lincoln MKZ nebo velice atraktivní Ford Edge. Ford Fusion představuje americkou verzi sedan.

Ford Fusion si vzala do parády firma MRT, která se zaměřila na nový optický paket a kompresor pro třílitrový šestiválec. Vůz se dočkal sportovních tlumičů a pružin a o 35 milimetrů snížený vůz obouvá dvacetipalcová kola Black Chrome.

Lincoln MKZ je luxusním sedanem, který je upraven naprosto decentně firmou 3dCarbon. I laik si všimne zvláštního lakování vozu. To, že je vůz snížen na maximální možnou hranici už pozná jen málokdo a kovaná kola rozezná jen opravdový fanoušek tuningu.

Ford Edge se těší náklonnosti zákazníků a firma 3dCarbon pro ně připravila decentní tuning vyhlazením křivek spojlerů. U výrobce pružin a tlumičů H&R se podařilo z vozu Edge postavit crossover se vším všudy. Přední nárazník se pyšní ochranou spodní části.

Stejné ochrany se dočkal také zadní nárazník. Nejvýraznější změnu vozu však mají na svědomí obrovská dvaadvacetipalcová kola a oranžové lakování s kontinenty našeho světa. Že by majitelé tohoto vozu chtěli své ratolesti učit zeměpis?

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Ford v tuningu

 

Ford v tuningu

 

Ford v tuningu

 

Ford v tuningu

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek