Tuning REDAKCE

A jakou máte garáž Vy? (11.09.2006)

A jakou máte garáž Vy?KOMENTÁŘ – Prodávám Mazdu MX-5. Důvod je naprosto pochopitelný. Nemám garáž a pronájem garáže se mi z dlouhodobého hlediska nevyplatí. Máte obdobný problém? Můj kamarád loni upravil svůj vůz a prodal ho v září pod cenou ze stejného důvodu. „Přece ho nenechám na pospas sněhu,“ tvrdil. A takhle je to u spousty dalších majitelů upravených vozů. Pro inspiraci jsme mrkli na www.ultimategarages.net.

V roce 2004 jsem to řešil elegantním způsobem. Přes zimu jsem jezdil vozem VW Brouk z roku 1964, v jedné pronajmuté garáži jsem mel ukrytou Škodu 1000 MB a ve druhé pronajmuté garáži jsem skrýval jedničkový VW Golf Cabrio. Starý Fiat 600D se musel ve stejný rok spokojit s plachtou z Baumaxu. V noci jsem pak uléhal a snil o veliké garáži, kde trávím nedělní podvečery s leštěnkou v ruce. Jenže člověk míní a život mění.

Dodnes žádnou garáž nemám. Zato už mám ale inspiraci, jak ta moje garáž bude vypadat. Při brouzdání po internetu jsem narazil na stránky www.ultimategarages.net a mým očím se tak naskytl pohled na ty nejzajímavější garáže na světě. Na stránkách jsou zachyceny snímky garážových řešení včetně článků o nich. Vše vychází z knihy motoristického novináře Phila Berga, který napsal knihu Ultimate Garages.

Na snímcích v naší fotogalerii naleznete garáže sběratelů, kteří se chlubí takovými exponáty, jako jsou vozy Porsche, Ferrari nebo závodní vozy. Někteří sběratelé svou garáž obohatili o sedací soupravu, ze které se na své skvosty mohou dívat. Internetové stránky pak dále informují o možnostech skloubení garáže a dílny.

Tak vysoko, jako je Ferrari asi nedosáhnu, pro své „veteránky“ ale jednou takovou garáž postavím. A pokud i Vám vadí maloprostorové garáže 2 x 5m, zkuste přemýšlet nad něčím podobným. A pokud i Vy máte nějakou extrovní garáž, napište nám, rádi ji představíme našim čtenářům.

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

A jakou máte garáž Vy?

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek