Tuning REDAKCE

AC Schnitzer upravil M6ku (03.02.2006)

AC SchnitzerTUNING – BMW 6 se stalo cílem již několika tuningových firem. AC Schnitzer, coby dvorní úpravce vozů BMW, se chopil příležitosti a představil ACS6 ve verzi cabrio. Nyní se vrací na scénu s agresivním designem šestkového kupé s označením M6.

Dát více síly dokonalému vozu chce velkou kuráž. Pánové od AC Schnitzer začali celkem logicky – zvukem. Nainstalovali nerezový výfukový systém „Sports Trim“, který byl adaptován z M5ky na model M6. Tím však práce neskončila. Další pokus byla dynamika. Díky kitu tlumičů, které snižují největší bavorácké kupéčko o 25 mm, se mohli technici věnovat zvýšení rychlosti.

S tím souvisela i montáž devatenácti palcových nebo dvaceti palcových kol. U top verze se pak mohou objevit jednadvaceti palcová kola.

Ve finále se technici věnovali spojlerům. Samozřejmostí jsou karobonové díly stejně jako u ACS5ky. Maska se dočkala nového vzezření díky chromovému grilu. Otvor zároveň slouží jako nasávač pro výkonný desetiválec pod kapotou.

Zadní spojler staví na odiv netradiční koncovky výfuků a celkově záď utváří dojem dokonalých linií a žádného plastu navíc. Ruku v ruce s exteriérem jde také interiér, který zdobí karbonové díly a kůže.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

AC Schnitzer

 

AC Schnitzer

 

AC Schnitzer

 

AC Schnitzer

 

AC Schnitzer

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek