Tuning REDAKCE

AI DESIGN Mercedes CLS 55 (09.11.2006)

AI DESIGN Mercedes CLS 55TUNING – Extrémní a luxusní tuning je tím nejbližším obecným popisem vozu Mercedes Benz třídy CLS v úpravě firmy AI Design. Model CLS 55 byl upraven ve spolupráci se spoluzakladatelem firmy DC Shoes, Kenem Blockem. Luxusní střih nové úpravy často laděného CLS vychází z nenápadného pojetí s výraznými detaily. „Bylo nám potěšením pracovat s klientem, který měl jasno v tom, co chce,“ řekl ředitel firmy AI Design Matthew Figliola. „Ken Block ocenil náš cit pro design na tomto projektu, ačkoliv během výroby učinil řadu kritických rozhodnutí,“ dodal.

Pod kapotu AI Design instaloval komponenty z motoru K8 od Brabuse. Úpravami tak mechanici vykouzlili výkon 575 koní. Logo Brabus se objevuje také na sportovním výfuku a je zde použit také zadní difuzér od stejné firmy. Modul elektronického nastavení tlumičů patří také firmě Brabus. Kola o velikosti dvacet palců obouvají pneumatiky Michelin Pilot Sport 2, a aby měl vůz možnost manipulovat s výkonem, firma mu dodala osmipístkové brzdiče ve předu a čtyřpístkové vzadu.

Matná černá barva je rozpoznatelná na celém vozu. Jako kontrast zde byly využity chromové prvky, které se dočkaly lakování černou piano barvou.

„Spolupráce s AI Design mi opravdu vyhovovala. Jejich kvalita, nasazení a pozornost k detailům je dalece vzdálená k jiným firmám, se kterými jsem již měl tu čest,“ pochválil spolupráci Ken Block po skončení celého projektu.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

AI DESIGN Mercedes CLS 55

 

AI DESIGN Mercedes CLS 55

 

AI DESIGN Mercedes CLS 55

 

AI DESIGN Mercedes CLS 55

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek