Tuning REDAKCE

Alfa Romeo GT X-Supero (23.06.2006)

Alfa Romeo GT X-SuperoTUNING – Novitec nabízí přitažlivé úpravy především italských vozů Fiat, Alfa Romeo a Ferrari. Nyní představil svou úpravu modelu GT, které věnoval atraktivní jméno GT X-Supero.

Modely s písmenem X se na scéně Novitecu již objely. Zástupci Fiatu se dočkali modelů Punto X-one nebo Stilo X-treme. Nyní se však Novitec pustil do atraktivního kupátka v základu GT 3,2 V6. Sériová verze se pyšní výkonem 240 koní. To ale italské tuningové firmě nestačilo.

Jako první přišel na řadu kompresor Rotrex s mezichladičem stlačeného vzduchu. Jen tímto dokázala firma vozu věnovat dalších sto koní, celkový výkon tedy je 338 koní. Na cílové hodnotě se však podepsalo také přeprogramování elektroniky nebo upravené písty. Z nuly na stovku se tak oranžovo červený ďábel dostane za 5,4 vteřin. Maximální rychlost se zastavila na čísle 270 km/h.

Firma vyvinula pro X-Supero nový spojlerový kit, který obsahuje vedle stylových spojlerů také systém vertikálního otevírání dveří. Opomíjen nezůstal ani podvozek. Stavitelné tlumiče dokáží snížit světlou výšku až o 75 milimetrů. Atraktivnímu designu vozu napomáhají také devatenácti palcová litá kola obuta v pneumatikách o rozměrech 215/35.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Alfa Romeo GT X-Supero

 

Alfa Romeo GT X-Supero

 

Alfa Romeo GT X-Supero

 

Alfa Romeo GT X-Supero

 

Alfa Romeo GT X-Supero

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek