Tuning REDAKCE

Aston Martin DBS (2007-08-17) (17.08.2007)

Aston Martin DBSNOVINKY - Proto, abyste napodobili styl Jamese Bonda, můžete sáhnout po několika hračkách: může to být BMW Z3, Z8 nebo sedmičková limuzína, může to být také Ford Mondeo. Pokud chcete ale opravdu něco výjimečného pro agenda Její Výsosti, pak bezpodmínečně musíte sáhnout po Astonu Martin. A ne jen tak ledajakém. Do Frakfurtu na autosalon přijíždí sériová verze vozu Aston Martin DBS.

Aston Martin se ve filmu Casino Royale jen mihnul, ovšem i tak zde byl zřetelný luxus a výjimečnost zpracování. Jde o opravdový supersport, který je silniční verzí modelů DBR9 a DBRS9. Karoserie je vytvořena z karbonových panelů. Na první pohled sedí Aston přímo na zemi. Má prodloužené spojlery k silnici a prahy, které tento dojem ještě umocňují. Zadní spojler je pak vybaven difuzérem pro lepší přilnavost vozu k vozovce.

Pod kapotou superluxusního vozu je šestilitrový dvanáctiválec s výkonem 450 koní. Aston hodlá tento výkon ještě navýšit o dalších 67 koní, ovšem tato informace není zaručená. Maximální rychlost vozu bude 302 km/h, na stovku DBS sprintuje za 4,3 vteřiny. Za cenu necelých sedmi milionů korun to bude jistě zajímavá koupě pro stylové milionáře.
 
-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Aston Martin DBS

 

Aston Martin DBS

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek