Tuning REDAKCE

Audi A7 bude! (30.12.2009)

NOVINKY – Audi zveřejnilo informace o nejbližších výrobních plánech. Těšit se můžeme do roku 2015 na nárůst ze současných 34 na 42 modelů. Zní to neuvěřitelně, ale Audi pokračuje v započatém tempu a nabízí světu nejširší portfolio modelů. Již brzy mezi nimi nebude chybět model A7! A i když základní A7 bude možná na první pohled nudné, model R7 by už měl být zajímavější variantou.

Již v příštím roce se můžeme těšit na pohlednou novinku A1, které nasadí brouka do hlavy všem sportovním mini na trhu. Dočkáme se nové A8čky a také modelu R8 Spyder. Na konci roku se objeví model Q5 Hybrid a samozřejmě A7 Sportback. Co to znamená? Automobilka se čtyřmi kruhy ve znaku investovala spoustu miliard euro do vývoje nových modelů. A milovníci velkých luxusních limuzín a sportovních vozů zároveň se dočkají záplaty v podobě á sedmičky.

Jenže to bychom nesměli sledovat zarputile dění na automobilovém trhu. Stále nám tu něco chybí. Na začátku jsme přece hovořili o modelu R7. Jak to bude s tím fešákem uvedeným na fotografiích? Bude! Automobilka již nyní nabízí základní sportovní model, a to Audi TT. Pak je tu supersport R8   a derivace všech modelů s přídomkem S! A někde mezi nimi kupé A5! Úctyhodné stroje. Kam patří R7? Nechme se překvapit! Audi A7 nebude nudné! A pokud se A5 dočkala modelu S5 a tak otevřené verze, nebojíme se, že o R7 přijdeme!

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

Audi A7 bude!

 

Audi A7 bude!

 

Audi A7 bude!

 

Audi A7 bude!

 

Audi A7 bude!

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek