Tuning REDAKCE

Audi plánuje expanzi (28.12.2010)

NOVINKY – Automobilce Audi se podařilo dostat se na špičku žebříčku v počtu modelů svého portfolia. Strategií automobilky je pokrytí celého spektra jednotlivých segmentů. Audi zveřejnilo nyní informaci, že chystá investovat 11,6 miliard euro do nových výrobků, technologií a pracovníků, a to během následujících pěti let.

„S touto investicí jsme schopni udržet profitabilitu a růst Audi,“ řekl Axel Strotbek, člen představenstva pro finance a organizaci Audi AG. Podle něj půjde 9,5 miliard euro na vývoj nových výrobků a technologií. Počítá se i s podporou elektrických a hybridních pohonů. Tyto mají být využity u chystaných modelů Audi R8 e-tron nebo Q5 Hybrid. Další finance půjdou na vývoj nástupce Audi A6 a především na úplně nový model Q3.

Podle automobilky se změn dočkají i samotní zaměstnanci továren, protože firma plánuje upgrade i jednotlivých dílen v Ingolstadtu a Neckarsulmu. Audi se nijak netají úspěchem v Číně Díky tomu si může dovolit růst a podporovat expanzi. Nový personál má být jedním z důležitých bodů strategie. Všechny kolečka do sebe začínají zapadat. „Inovace potřebuje lidi,“ řekl Thomas Sigi, člen představenstva (Management a lidské zdroje). „Z toho důvodu chceme zaměstnat 1 200 expertů v roce 2011. Tito lidé se primárně budou zabývat elekromobily a lehkými konstrukcemi,“ dodal.

Audi vždy ztrácelo na důvěře kvůli relativně krátké historii. Nyní je Audi ovšem považováno za jednoho z největších tahounů evropských automobilek. S modelem Q3 bychom se měli potkat již letos na některém z připravovaných autosalonů.

Posviťte si na cestu žárovkami Osram za nejlepší cenu na internetu.


-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Audi plánuje expanzi

Audi plánuje expanzi

Audi plánuje expanzi

Audi plánuje expanzi

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek