Tuning REDAKCE

Audi S3 od MTM (21.02.2007)

Audi S3 od MTMTUNING – Audi S3 je jedním z nejoblíb enějších sportovních hatchbacků. V úpravě od firmy MTM se navíc těší vyšší stabilitě a výkonu. Pokud se bavíme o výkonu, pak je nutno podotknout, že Audi S3 od Motoren Technik Meyer má výkon 330 koní.

Ovšem to není všechno. Automobil prošel důkladnou kontrolou a inženýři tuningové firmy nenechali nic náhodě. Proto se úpravy dočkala řídící jednotka, výfukový systém nebo turbíčko. Na zákazníkovi je, kam až chce v úpravě zajít. Úpravce na požádání vymění katalyzátor nebo svody od motoru. Vůz je pak nabízen ve třech variantách: s výkonem 310, 315 a 330 koní.

Spojlerová sada podtrhuje sportovní vzezření a díky výkonu vůz dosahuje rychlosti 264 km/h. Z nuly na stovku sprintuje za méně než 5,1 vteřiny. Výkon si vyžádal tuning brzdového systému. Kotouče mají průměr 380 milimetrů. Z části je zakrývají devatenácti palcové disky s pneumatikami o velikosti 235/35 ZR19.

Podvozek byl snížen o 25 milimetrů a MTM se neostýchalo vyměnit pružiny a tlumiče za tvrdší. Cena úpravy nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Audi S3 od MTM

 

Audi S3 od MTM

 

Audi S3 od MTM

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek