Tuning REDAKCE

Audi TT v novém! (07.04.2006)

Audi TT v novém!AKTUALITY – Včerejší premiérou v 18.35 se veřejnosti představil nástupce oblíbeného sportovního vozu Audi TT. Premiéra byla v přímém přenosu vysílána na internetu. Díky svému připojení přes mobil jsem slyšel každé osmé slovíčko, nicméně anoncovaný ceremoniál na 18.30 začal až v 18.35 a na malé tribuně v Berlíně se objevila řada důležitých osobností včetně dvou fotbalových hvězd. Celý ceremoniál kopíroval zvětšený zahalené model nového TéTéčka.

Téměř čtyřiceti minutový ceremoniál vyzdvihoval Německo jako zemi nápadů a úspěchy z Ingolstadtu zde byly vyřčeny také nesčetněkrát. Díky připojení byla kvalita obrazu špatná a informace se ztrácely s každým ukládáním do vyrovnávací paměti.

Audi TT bylo odhaleno krátce před čtvrt na osm včera večer a všichni milovníci tohoto vozu mohli být nadšeni, neboť realita se neliší od nedávno prezentovaných fotografií. Je úhledné, jemné a krásné. A v sexy stříbrné barvě bude asi opět nejkrásnější.

Společnost Audi slibuje v nejbližších hodinách oficiální fotografie. Hned jak je budeme mít k dispozici, ihned je zveřejníme v updatu tohoto článku.

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Audi TT v novém!

 

Audi TT v novém!

 

Audi TT v novém!

 

Audi TT v novém!

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek