Tuning REDAKCE

Autodelta GT Super Evo (20.04.2007)

Autodelta GT Super EvoTUNING - Alfa Romeo se vrací zpátky na snový piedestial slávy. Nové modely jsou silně emotivní a vzrušující a z nové éry slavné italské automobilky úspěšně těží také tuningové firmy. Mezi ty nejslavnější patří Autodelta, která již v minulých letech potvrdila svůj um, ať už z hlediska designerského nebo funkčního. Nyní se zaměřila na úspěšné kupé GT, které stále přetrvává v nabídkovém programu automobilky, i když zákazníci dávají přednost modelům Brera, 159 nebo Spider. Autodelta GT Super Evo  je vůz, který s šestiválcem pod kapotou umí opravdové divy.

Autodelta GT byla v základu představena v roce 2004 na MPH04 Motor Show. Autodelta GT 3,2 Super Evo je vylepšenou verzí silného vozu. Tři sta čtyřicet koní živí přeplňování Rotrex C30-94, které využívá kompaktního chladícího a mazacího systému vyvinutým přímo techniky Autodelta. U vozu se však změnily také části podvozku, elektronika a brzdy. Obdobné úpravy nalezneme i u staršího modelu, ovšem tento zvládá stovku za 5,2 vteřin a zvuk doprovázející akceleraci byl precizně kalibrován pouze pro "Evo". Výfuk vyrobila firma Ragazzon.

Super Evo je určeno pro zákazníka ze Spojených Arabských Emirátů. Luxusní kupé však bude nabízeno také dalším zákazníkům. Firma si pochvaluje především spojení praktického kupé, vysokého výkonu a dokonalého agresivního zvuku.

Cena nebyla zveřejněna.


-jj-
redakce@autodoplnky.cz

 

Autodelta GT Super Evo

 

Autodelta GT Super Evo

 

Autodelta GT Super Evo

 

Autodelta GT Super Evo

 

Autodelta GT Super Evo

 

Autodelta GT Super Evo

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek