Tuning REDAKCE

Automechanika ve Frankfurtu (20.09.2004)

tuning-aktuality/20_09_2004_frankfurt/logo_frankfurt_01Automechanika ve Frankfurtu

Automobilové veletrhy nejsou stále jen zaměřené na automobily jako takové. Včera ve Frankfurtu nad Mohanem skončil mezinárodní veletrh automobilového příslušenství Automechanika s podnázvem Světové setkání automobilového průmyslu. Samozřejmě jsme nemohli na takové akci, coby prodejci autodoplňků, chybět. Veletrh se uskutečnil od 14. do 19. září 2004 a jako takový z hlediska tématu, si stále udržuje svou vedoucí pozici na celém světě.

Slovo, které by nejlépe vystihovalo atmosféru tohoto veletrhu, je inovace. Poslední inovace na poli náhradních dílů, výroben, ale také tuningového příslušenství. Ve srovnání s minulým ročníkem, číslo vystavovatelů se zvýšilo z 4 324 v roce 2002 na 4 505 letos. Návštěvníků prošlo branami přes 160 000.

Padesát čtyři procent z vystavovatelů byli dodavatelé a výrobci automobilových dílů. „V současnosti je Autotechnika největší světovým veletrhem v oblasti automobilových dílů. V měřítku výstav je Autotechnika nedostižná a to jak v celkové šíři, tak hloubce. Věříme, že tento trend bude pokračovat i v dalších letech. Společnosti se snaží založit svůj úspěch na světové nabídce, a proto Autotechnika nabízí vždy tolik vystavovatelů z celého světa,“ řekl předseda Messe Frankfurt Michael von Zitzewitz.

Z celého počtu 4 505 vystavovatelů přijelo na trh nabízet své výrobky celkem 1 039 vystavovatelů z Německa. Z hlediska návštěvnosti se Němci drží na šedesáti procentech, zbývajících čtyřicet procent pochází z jiných zemí.

Ve Frankfurtu se prezentovala řada významných tuningových firem, které zde představovaly své naprosté novinky, a to jak z programu spojlerů, tak hliníkových kol či motorových dílů a komponentů. Vlastní obrázek si udělejte po shlédnutí fotogalerie.

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Miroslav Číhal, Radek Gavriš

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků z letošní Automechaniky ve Frankfurtu

     
     
     

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek