Tuning REDAKCE

Autosalon Brno začíná (02.06.2011)

NOVINKY – Mezinárodní veletrh osobních automobilů Autosalon Brno začíná zítra na brněnském výstavišti novinářským a odborným dnem. Od soboty 4.6. pak za 150 korun v nezlevněném vstupném mohou návštěvníci vidět současnou nabídku jednotlivých automobilek, ale i tuningový sraz nebo výstavu veteránů. Veletrh nabízí i spoustu doprovodných soutěží. Nově se autosalon spojil i s Mezinárodním veletrhem užitkových vozidel, dílů a servisní techniky Autotec. Výsledkem je mnohem širší nabídka pro návštěvníky. Brány výstaviště se otevřou v 9 hodin a zavřou v 18 hodin.

Dle dostupných informací se můžeme těšit i na některé české premiéry. Kromě novinky od Avie se můžeme těšit na Kiu Rio, Kiu Optimu, Range Rover Evoque nebo Tazzari Zero. Fanoušci konceptů ocení Hyundai i-flow. V nabídce jednotlivých vystavovatelů nebude chybět možnost si automobily vyzkoušet či dohodnout následnou koupi.

Zákazníci dávající přednost větším a užitkovým vozům se pak mohou těšit na Iveco Daily, Stralis nebo off-roadového Trakkera.

Stejně jako v minulém ročníku si na své přijdou i ženy. Žena a auto je doprovodná akce, která se uskuteční po dobu konání autosalonu v pavilonu F. Na programu jsou testovací jízdy, taneční vystoupení, módní přehlídky a soutěže. Vyhlašovat se bude opět LadyCar, ročník 2011, tedy nejlepší automobil pro ženy.

Autosalon poskytne prostor i českému veletrhu historických automobilů Classic Show. Zde se můžeme těšit nejen na nablýskané veterány, ale i náhradní díly a prezentaci renovace vozů.

Autosalon Brno 2011 končí 9.6. v sedmnáct hodin. Rodinné vstupné, což jsou 2 dospělí a 2 děti, je za 250 Kč, majitelé rodinných pasů mají vstupné s rodinou za 200 Kč.

Více informací najdete na www.bvv.cz/autosalon

Se stěrači FLAT uvidíte lépe.

-jj-
Foto: Archiv


 

Autosalon Brno začíná

 

Autosalon Brno začíná

 

Autosalon Brno začíná

 

Autosalon Brno začíná

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek