Tuning REDAKCE

Autosalon Ženeva 2005 (25.02.2005)

tuning-aktuality/00_rok_2005/25_02_2005_genev/logo_01Autosalon Ženeva 2005

Jedna z nejdůležitějších akcí letošní zimy se blíží mílovými kroky. Od 3. do 13. března se jeden z největších autosalonu na světě uskuteční v Ženevě. Po pětasedmdesáté se na výstavišti v Ženevě sejdou příznivci všech automobilových značek, aby se společně mohli těšit pohledy na největší a absolutní novinky automobilek a úpravců.

Letošní Ženeva nabídne především novinky evropských automobilek, mezi kterými nebude chybět řada faceliftovaných vozů a nástupců modelů. Svůj prostor si však na autosalonu najdou i vozy americké produkce, která se rozhodla pro agresivní tvář a návrat muscle cars na světovou scénu.

Mezi novinkami stoprocentně nebude chybět Brera od Alfy Romeo, nový Volkswagen Passat nebo Ferrari F430 Spider. Trojlístek z Kolína zde bude mít také čestné místo a návštěvníci se dočkají nové 207ky od Peugeota nebo Citroënu C4 ve verzi sedan a očekávané limuzíny C6.

Návštěvníci se mohou těšit například na cestu časem, kde exkluzivní kinematografická studiová simulace TV Suisse Romande ukáže kolem 12 výjimečných vozů, které jsou spojeni s švýcarským automobilovým průmyslem. A to od roku 1905 přes současnost až po budoucnost. A to je jen minimální příklad z nespočetných akcí, které v rámci ženevského autosalonu budou probíhat.

Denně je otevřeno od 10 do 20 hodin, v sobotu a v neděli pak od 9 do 19 hodin. Dospělý zaplatí za lístek 12 švýcarských franků, dítě do 16 let 7 franků a skupiny po více jak 20 osob také 7 franků. Permanentka vyjde zájemce na 70 švýcarských franků.

Více na internetových stránkách autosalonu ZDE.

 

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 


 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek