Tuning REDAKCE

Autoshow Praha 2004 (2004-10-20) (20.10.2004)

Autoshow Praha 2004

Letošní absence autosalonu v Brně zajistila vyšší množství testosteronu v krvi všech českých automobilových fanoušků. Autoshow Praha je však stálou akcí a už od zítřka se otevřou brány pražského výstaviště v Holešovicích a odvar z Ženevy a Paříže tak konečně uvidí také čeští automobilisté. Největší novinkou podzimního autosalonu v Praze bude pro české řidiče především nová Škoda Octavia Combi. Kromě toho ale nebude chybět tuningové příslušenství a v sobotu 23. října bude na programu také tradiční tuningový sraz.

Novinky roku 2004 bude na výstavišti zastupovat například levná Dacia Logan. Svůj charakter zde představí Renault Modus nebo Suzuki Concept S. Ovšem důležité české výstavní premiéry se dočká také Bentley Arnage, supervyvedené a také superdrahé BMW řady 1, sportovní Citroën C4, Ford Mondeo Titanum X 2,2 TDCi nebo Kia K 2500. Lahůdkou bude Peugeot 407SW nebo nový Seat Toledo. Pražská autoshow nabídne prostor i pro novou českou studii Street Roadster Pony.

Incheba Praha jako pořadatel má letos co oslavovat, neboť Autoshow Praha letos vstupuje do svého jubilejního desátého ročníku. Při pohledu na výstavu jako celek však každý návštěvník ocení nepřeberné množství témat, které komplexní Autoshow nabízí. Nechybí osobní, užitkové a nákladní automobily, přípojná vozidla, autodíly a příslušentství nebo tuning a hi-fi. Vedle expozice osobních a sportovních automobilů nechybí také prezentace veteránů.

Autosalon se koná v období od čtvrtka 21. do neděle 24. října v areálu Výstaviště v Praze 7 – Holešovicích.

O Tuningsrazu v rámci výstavy si můžete přečíst již v pátek.

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků z loňské Autoshow

 

tuning-aktuality/20_10_2004_autoshow/5

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek