Tuning REDAKCE

Autoshow Praha 2004 (25.10.2004)

tuning-aktuality/25_10_2004_autoshow/logo_autoshow_01Autoshow Praha 2004

Jubilejní desátý ročník sliboval nepřeberné množství premiér, ale ve skutečnosti autosalon působil na návštěvníky jako slabý odvar bez použití soli a koření. Přísadou totiž mohly být průběžně pořádané akce, ale i přes ně byla Autoshow nudnou podívanou, která ukázala jen několik zajímavých kousků. Na ty ostatní si čeští návštěvníci budou muset počkat nejspíše až do červnového autosalonu v Brně, který se uskuteční v příštím roce. Výstavci se pyšnili s nablýskanými vozy a tahákem na výstaviště byla nová Škoda Octavia. A těšila se zvědavosti mnohem větší než u ostatních vozů. Velký zájem byl také kolem Mazdy RX8 nebo Nissan 350Z. Největším pamlskem však byla na autosalonu´nová Škoda Octavia Combi.

Na podzimní autoshow toho byla spousta k vidění a návštěvníci si přišli hlavně na BMW řady 1, otevřené šestkové BMW, kupé od Bentleye, Renault Modus nebo líbivý Suzuki Swift. Na stánku mladoboleslavské škodovky bylo stále plno a lidé si pochvalovali tvary a přednosti nové nastupování na zadní sedadla. Přízni se těšila také řada dalších vozů. Pavilony C a E nabízely pro tunery zajímavý artikl, i když v omezené míře než loni. Pavilon C s označením tuning totiž představoval jen nepatrný průřez tím, co v současné době tato oblast nabízí. Mnohem zajímavější už byla sekce audio hi-fi, kde jednak byla zajímavěji upravená auta a „hifíkům“ zde byl věnován velký prostor.

V rámci Autoshow se v sobotu 23. října uskutečnil tuning sraz, o kterém si můžete přečíst již ve středu. Pohled na Autoshow vám zprostředkováváme také fotogalerií.

 

Texta a foto: Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků z letošní Autoshow Praha

     
     
     
     
     

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek