Tuning REDAKCE

Autoshow Praha 2007 (2007-10-19) (19.10.2007)

Autoshow Praha 2007NOVINKY – Již v pořadí třináctá výstava osobních, lehkých užitkových automobilů a automobilového designu Autoshow Praha 2007 začala včera v areálu výstaviště v pražských Holešovicích. Do neděle 21. října budou moci návštěvníci areálu vidět 22 českých a pražských premiér. Celkem bude představeno 64 značek a organizátor akce očekává návštěvnost na 30 tisíc diváků.

V Průmyslovém paláci se mohou návštěvníci těšit na vozy značek Bentley, Fiat, Jaguar, Lamborghini, Spyker či Škoda. V rámci tradičního programu vystavených vozů doplní přelídka vítězů 1000 mil československých 2007. Chybět ovšem nebudou ani americké křížníky. Pro tuningové fandy je zde připraven pavilon E, který bude hostit výstavu Car&Audio Show a Tuning&racing. V rámci Autoshow 2007 se ovšem tradičně uskuteční také tuningový sraz a finále mistrovství ČR v ozvučení automobilů EMMA Czech, a to v pavilonu D.

Autoshow začíná každý den v 9.30 a končí v 18 hodin večer. V neděli je otevírací doba zkrácená do 17 hodin. Cena vstupného je taktéž tradiční: 120 Kč za osobu. Dvě stě korun stojí vstupné rodinné. Více na www.autoshowpraha.cz.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Autoshow Praha 2007

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek